Donanım

Tüm ihtiyaçlar için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M

Eğer şu sıralar yeni bir robot süpürge almayı düşünüyorsanız, tüm ihtiyaçlarınızı giderecek bir tavsiyemiz var. İşte TCL Sweeva 6000M!

Tüm ihtiyaçlar için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M

Robot süpürge pazarındaki rekabet son hızıyla devam ediyor. Son dönemde bu pazardaki marka sayısında önemli bir artış var. Fakat genel itibariyle kullanıcıların tercih ettikleri birkaç trend marka bulunuyor. Nitekim bunlardan birisi de TCL.

TCL’in hali hazırda en yetenekli modellerinden birisi Sweeva 6000M. Bu model 6000 modeline kıyasla mop yani paspas işlevine de sahip. Özellikle halıların az olduğu evlerde paspaslı modeller büyük talep görüyor.

Tüm ihtiyaçlar için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M - Resim : 1

Elbette buradaki paspas işlevi tamamen kullanıcıların tercihine kalmış bir opsiyon. Dilerlerse sadece süpürme de yapabiliyorlar. Haritalama ve uzaktan kontrol opsiyonlarının yer aldığı Sweena 6000M ile yerinizden kalkmadan dilediğiniz bölgeyi temizletebiliyorsunuz.

Tüm ihtiyaçlar için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M - Resim : 2

Tüm ihtiyaçlar için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M

Tabi ki robot süpürgelerdeki en önemli unsurlardan birisi de şarj süresi. TCL Sweeva 6000M bu konuda rakiplerine nazaran daha üstün bir performans sergiliyor. Yaklaşık olarak 180 dakikalık bir pil süresine sahip olan Sweeva 6000M, 4 saat içerisinde tam şarja ulaşıyor.

Tüm ihtiyaçlar için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M - Resim : 3

2700W’lık çekim gücüne sahip olan robot süpürge son derece sessiz bir çalışma potansiyeline sahip. Yapılan ölçümlere göre TCL Sweeva 6000M, çalışırken yalnızca 65dB’lik bir gürültü çıkartıyor. Bu da rakiplerine oranla daha iyi bir performans diyebiliriz.

Eğer şu sıralar yeni bir robot süpürge almayı düşünüyorsanız, opsiyonlarınız arasına TCL Sweeva 6000M’i de eklemenizi öneririz. Tabi ki tercih sizin.

TCL
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.