Donanım

Tunçmatik'ten cüzdana sığabilen PowerBank

Tunçmatik, Akıllı Telefonlar İçin Ürettiği Acil Şarj Çözümü "Energy Card 1400" Powerbank’i Kullanıcılarının Beğenisine Sundu

Tunçmatik'ten cüzdana sığabilen PowerBank

Yanımıza almadan dışarıya adım atmadığımız akıllı cihazlarımızı gün içerisinde sıklıkla şarj etmek durumunda kalıyoruz. Taşınabilir şarj çözümleri bu alanda imdadımıza yetişiyor. Karşılaştığımız en büyük problem ise bu şarj çözümlerinin büyüklüğü. Tunçmatik, yaşanılan zor durumlardan yola çıkarak her an, düşük ağırlığı sayesinde cepte, çantada ve hatta cüzdanda bile rahatlıkla taşınabilir incelikte ve kompakt boyuttaki yeni Energy Card Ailesi üyesi “1400"ü kullanıcılara sunuyor. 1400, bir önceki nesil modeline göre daha fazla enerji kapasitesine sahip.  

Tunçmatik Energy Card 1400, uzun ömürlü lityum-ion bataryası, kolaylıkla taşınabilir inceliğiyle şarj olurken dahi her an iletişimde kalmanızı sağlıyor. 1A şarj kapasitesiyle akıllı telefonları entegre micro USB soketiyle harici bir kabloya ihtiyaç duymadan elektrik şebekesinden bağımsız olarak şarj ediyor. Cihaz, esnek micro USB soketi ve ergonomik yapısı sayesinde şarj sırasında sağladığı rahat kullanımıyla da dikkat çekiyor. Aşırı yük-kısa devre ve yüksek ısı koruma özellikleri ile kendisini ve şarj edilen tüm cihazları güven altına alan Energy Card 1400'de, ışıklı açma-kapatma düğmesi ve pil kapasitesini gösteren 4 adet LED bulunuyor. Her bir LED %25’lik bir kapasite sağlıyor.

Tunçmatik’in inceliği ve şık tasarımıyla dikkat çeken şarj cihazı Energy Card 1400’ü, Türkiye’nin önde gelen bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilmeniz mümkündür.

Satış Fiyatı: 85 TL+KDV

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.