Donanım

Turkcell’li sevgililer, hayatı paylaşırken de avantajlı

[Basın Bülteni]Turkcell, Sevgililer Günü’nü özel kampanyalarla kutluyor.

Turkcell’li sevgililer, hayatı paylaşırken de avantajlı

Turkcell’liler 14 Şubat Sevgililer Günü’nde avantajlı kampanyalarla sevgilerini paylaşıyor. Bireysel Faturalı Hat sahipleri aylık 22,90 TL’den başlayan fiyatlarla sevdiklerine data paketiyle birlikte VINN hediye edebiliyor. 7 Şubat-31 Mart tarihleri arasında bireysel faturasız Genç ve GençPlus tarifelerine numara taşıma ya da yeni hat alarak gelen aboneler ise seçtikleri bir numarayla 6 ay bedava mesajlaşıyor. Turkcell’liler sevdiklerine hediye alırken Mudo ve Tekin Acar’dan özel indirimlerden de faydalanabiliyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, müşterilerinin 14 Şubat Sevgililer Günü heyecanını paylaşmak üzere iletişim ve iletişim dışı ihtiyaçlarını avantajlı koşullarla karşılayan kampanyalar düzenliyor.

1360311913_turkcellsevgililergunuvinn.jpg

Turkcell’in Sevgililer Günü’ne özel hediye VINN kampanyası ile faturalı hat sahipleri kendi hatlarından ödeyerek, sevgililerine içinde 12 ay boyunca düzenli yüklenen data paketiyle birlikte VINN hediye edebiliyor. Özel tasarım kutuya sahip VINN ile sevdiklerinin mobil internetin keyfini çıkarmasını isteyenlerin tek yapması gereken, Turkcell İletişim Merkezleri’nden birine gelmek ve istediği data paketini seçmek. Turkcell’liler sevdiklerine aylık yalnızca 22,90 TL karşılığında 1 GB’lık data paketi ile mobil iletişim imkanı sunabildikleri gibi, 32,90 TL’ye 4 GB’lık, 52,90 TL’ye 8 GB’lık  ve 82,90 TL’ye 15 GB’lık ilave aşım riski olmayan paketleri hediye edebiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, 28 Şubat 2013 tarihine kadar başvurmaları gerekiyor.

Turkcell’e gelen sevgililer bedava mesajlaşıyor!

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü olan gnçtrkcll’lileri bekleyen Sevgililer Günü sürprizi ise 6 ay bedava mesajlaşma. 7 Şubat itibariyle numara taşıma ya da yeni hat alarak bireysel faturasız Genç ve GençPlus tarifelerine gelen gençler, seçecekleri bir Turkcell’li ile 6 ay boyunca bedava mesajlaşma şansına sahip oluyor.

Ayrıca bu özel güne ilişkin önerilere ihtiyaç duyan gnçtrkcll’liler için özel bir sayfa ve Facebook’ta “Aşk Karnem” adıyla eğlenceli bir uygulama da hazırlandı. Sevgililer Günü’ne yaklaşırken aşkın her haline ilişkin tüyoların yer aldığı http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/#!/14subat adresinde çok özel sürprizler gençleri bekliyor. 14 Şubat’ta sevgililerini hediye ile sevindirmek isteyen gnçtrkcll’liler, mizu.com’daki yüzde 15, telefonkilifim.com’daki yüzde 50 ve 444cicek.com'daki yüzde 30'a varan  indirim kampanyalarından da yararlanabiliyor.

1360312057_vinn-sevgililergunu.jpg

Mudo ve Tekin Acar’da Sevgililer Günü alışverişlerinde tasarruf

Sevdiklerine Mudo’dan hediye almak isteyen Turkcell’liler,  Şubat ayı boyunca Mudo’da tüm yeni sezon hazır giyim ürünlerinde ve mobilya dışındaki Mudo concept ürünlerinde yüzde 25 indirimden yararlanıyor. Ayrıca, kozmetik ve bakım ürünleriyle sevdiklerini mutlu etmek isteyen Turkcell’liler, Sevgililer Günü’ne özel olarak Tekin Acar Cosmetics’ten tüm parfümlerde ve seçilmiş markalarda yüzde 30’a varan indirim kazanıyor. Kampanyalardan yararlanmak için AVANTAJ yazarak 2222’ye göndermek ve avantaj şifresini telefon numarasıyla birlikte kasa yetkilisine iletmek yeterli.

Yorumlar
Misafir
www.turkcellmobile.com diye bir sitede bir geri sayım sayacı var 58 gün felan kaldı diyor bu ne için bilginiz var mı acaba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.