Yeni bir TV satın alırken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır, ancak genellikle maliyet ve görsel kaliteye bağlıdır. Ne yazık ki, bu iki şey çoğu zaman çelişebilir. OLED TV'ler tartışmasız piyasadaki en iyi akıllı TV'lerden bazılarıdır. LED rakiplerinden daha hafif ve daha incedirler, mevcut en iyi görüntü kalitesini sunmalarıyla bilinirler ve bu da onları son yıllarda popüler hale getirmiştir.

Gerçek siyahlar ve derin renk doygunluğu sunan bir OLED TV'nin kontrastı ve keskinliği rakipsizdir. Grafikler, hareket kalitesi ve ekranın diğer yönleri açısından LCD, LED ve karşılaştırılabilir teknolojide en iyileri geride bırakıyorlar. Ama bu özelliklere sahip olmak elbette ki ödeyeceğiniz fiyata bağlıdır. Neyse ki, OLED modellerinin fiyatları düşmeye başladı.


2000 - 3000 TL fiyat aralığında üstün özellikleri ile göz kamaştıran OLED TV'ler bulmak şu an için mümkün olmasa da, sizler için derlediğimiz listemizde yer alan modeller, bir TV'den yana birçok beklentinizi karşılayabilir.


İşte Türkiye'de 2000 - 3000 TL fiyat aralığında satışa sunulan en iyi TV'ler!

TCL 32S65A


Fiyat: 2.829,00 TL


Ekran Boyutu:
32 İnç
 
Çözünürlük Standardı:
HD Ready (HD)
 
Ekran:
LED
 
Ses Çıkış Gücü (RMS):
10 W
 
Çıkış Yılı:
2021
 
Smart TV:
Var
 
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
 
3D:
Yok

Grundig 32 GEH 6935 A


Fiyat: 2.972,06 TL


Ekran Boyutu:
32 İnç
 
Çözünürlük Standardı:
HD Ready (HD)
 
Ekran:
LED
 
Ses Çıkış Gücü (RMS):
16 W
 
Çıkış Yılı:
2021
 
Smart TV:
Var
 
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
 
Enerji Tüketim Sınıfı:
A

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.