Türkiye'de satışa sunulan en iyi 4 drone! - Page 1

Şimdiye kadarki en iyi hava fotoğraflarınızı ve videolarınızı çekmek için şu anda mevcut olan en iyi dronları keşfetmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise bu içeriğimizde göz atmanızda fayda olabilir. Zira içeriğimizde Türkiye'de halihazırda satışta olan en iyi 4 drone modelini sizler için bir araya getirdik.


Mevcut en iyi dronların yer aldığı listemize göz attığınızda, son zamanlarda İHA teknolojisinde gelinen en son noktayı göreceksiniz. Elbette markaların sunduğu bazı ciddi etkileyici modellerle birlikte drone kullanım alanı da hızla büyüyor.


Bazı kullanıcılar bu drone modellerini hobi olarak kullansa da, özelilkle de sinema söktörü ve bazı bilimsel konulardaki araştırmacılar profesyonel drone modellerini kullanmayı tercih ediyor. Eğer drone modellerini başlangıç, deneyimli ve uzman olarak 3 farklı kategoriye ayırmamız gerekirse, istemizde yer alan modellerin uzman seviyesindeki kullanıcılara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Zira burada ele alacağımız dronların çoğu, etkileyici görüntü kalitesi sunan yüksek performanslı kameralara sahiptir. Ancak drone'larda kameralarından çok daha fazlası var.

Türkiye'de satışa sunulan en iyi 4 drone! - Page 2

Gelin bu drone modellerinin hangileri olduklarına, özelliklerinin neler olduklarına ve fiyatlarına hep birlikte göz atalım.


Not: Belirtilen fiyatların internet üzerinden satış fiyatları olduğunu ayrıca belirtelim. Dolayısı ile mağaza fiyatları farklılık gösterebilir.


İşte Türkiye'de satışa sunulan en iyi 4 drone modeli!

Türkiye'de satışa sunulan en iyi 4 drone! - Page 3

DJI Inspire 1


Fiyat: 23.303,01 TL

Türkiye'de satışa sunulan en iyi 4 drone! - Page 4

DJI Inspire 1


Kullanıcı Seviyesi: Uzman

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.