Donanım

Tuvalet teknolojisinde son nokta! Video

Bluetooth, SD kart okuyucu ve çok daha fazlası ile klozette yüksek teknoloji Numi Tuvalet'te!

Tuvalet teknolojisinde son nokta! Video

Su, hem temizlik hem de içmek için hiç şüphesiz hayatımızda en önemli gündelik nesnelerden bir tanesi. Peki teknolojik ayrıntılar göz ardı edilemez olsaydı ne olurdu? Tuvalet üreticisi Kohler bunları düşünmüş olmalı ki ürettiği Numi Tuvalet ile sıra dışı bir yeniliğe imza attı.

Aslında, Numi Tuvalet bize çok fütüristik bir şey olarak görünüyor. Beyaz porselenden üretilen klozetin ayrıca siyah rengi de mevcut. LCD ekranlı ayar tablosuyla birçok şeyi bu tuvalette yapabilirsiniz.

1371307160_numi-3-520x419.jpg

Bu ayar panosunun Bluetooth alıcısı sayesinde, akıllı telefon kullanıcılarının cihazlarına doğrudan müzik akışı sağlıyor. Bu pano sayesinde SD kart ile çalma listeleri veya kişiselleştirilmiş tebrik planları oluşturabilirsiniz.

1371307176_numi-2-520x366.jpg

Başka bir özelliği ise yedi farklı renkte ortam aydınlatması sağlaması. Bu klozeti kullananlar her güne ayrı bir aydınlatma rengi ayarlayabilir. Ayrıca arka kısımda bulunan USB bağlantısı ile müzik, resim ve kitap okumak gibi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Numi Tuvalet uzun süreli elektirik kesintilerinde yeterli olacak kadar pil gücüne sahip.

1371307190_numi-0-520x390.jpeg

Ayrıca bu tuvalette ısıtmalı koltuklar, sıcak ayak ayarı ve bireysel kullanıcılar için müzik çalar özel ayarları bulunuyor. Her şey bir uzaktan kumanda ile kontrol ediliyor. Uzaktan kumanda sayesinde bu tuvaleti eliniz değmeden kullanabilirsiniz.

1371307233_numi-520x390.jpeg

Ee tabi bu lüksün birde fiyatı var. Numi Tuvalet’e 6650 dolar gibi bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. Ne dersiniz, sizce bu fiyata bu teknolojik tuvalet değer mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.