Donanım

Uçuk fiyatlı Apple AirPods Studio geliyor!

Teknoloji devi Apple’ın kulak üstü kulaklığına dair yeni bilgiler ortaya çıktı. Detaylar haberimizde...

Uçuk fiyatlı Apple AirPods Studio geliyor!

Geçtiğimiz yıllarda Beats’i bünyesine katan Apple, yeni kulaklığını kendi markasıyla çıkarmaya hazırlanıyor. İddiaya göre Apple'ın yeni kulak üstü kulaklığının ismi Apple AirPods Studio olacak.

Apple AirPods Studio Kulaklık her an gelebilir!

Bilmeyenler için hatırlatalım; Apple, 2014 yılında Beats Electronics’i satın alarak kendi bünyesine katmıştı. Uzun zamandır ise Apple'ın kendi kulak üstü kablosuz kulaklığını tasarladığına dair söylentiler konuşulmaya başlanmıştı.

Konu ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Özellikle de son dönemde yaptmış olduğu başarılı tahmin ve açıklamaları ile gündemden eksik olmayan Jon Prosser, bu bilgiyi doğruladı. Hatta yeni kulak üstü kulaklığın ismi dahi açıkladı. Jon Prosser'ın iddiasına göre Apple'ın yeni kulak üstü kulaklığının ismi Apple AirPods Studio olacak.

Uçuk fiyatlı Apple AirPods Studio geliyor! - Resim : 1

Apple'ın zaten şu an piyasaya sürdüğü AirPods modelleri ile kablosuz kulak içi kulaklık sektörüne hükmettiğini söyleyebiliriz. Ancak görünen o ki; şirket için bu yeterli değil, şirket yeni kulaklığı ile birlikte kulak üstü kulaklık pazarında da hakimiyet kurmak istiyor gibi görünüyor.

Ürün ile ilgili teknik detaylara yer verilmese de AirPods Pro modelindeki kadar başarılı bir aktif gürültü engelleme sistemi sunulacak olması bekleniyor. Ayrıca Prosser’ın paylaşmış olduğu tweet açıklamasında, AirPods Studio’nun B515 kod adıyla anılacağını ve fiyatının 349 dolar olacağı bilgisi de yer alıyor.

Muhtemelen bu kulaklığın ülkemizdeki fiyatı da 3500 TL civarında olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.