Donanım

Unutturmayan uygulama!

Her şeyi hatırlama konusunda dünyaya yardımcı olan Evernote, tüm uygulamalarını Türkiye’deki kullanıcılarına Türkçe olarak sunuyor.


Dünyada on milyonlarca insanın bilgisayarları, cep telefonları ve tabletleri aracılığıyla her konuda her şeyi hatırlamalarını sağlayan Evernote, uygulamalarını Türkçe olarak da sunuyor. Evernote Türkiye'deki kullanıcıları için artık önemli olan ve hatta olmayan her şeyi hatırlama ve kolaylıkla bulma yolunu Türkçe sağlıyor.

1332525318_heroevernote.png

Türkiye'deki cep telefonu, bilgisayar veya tablet kullanan herkes, Evernote'un hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Tüm dünyadaki Evernote kullanıcılarının %90'ı ücretsiz olarak bu hizmetlerden faydalanırken, aynı zamanda "Premium" versiyonunu seçenler bazı ilave özelliklerde de sahip oluyorlar.

Hatırlamanın en kolay yolu

Evernote fikirlerinizi, gördüğünüz, duyduğunuz ya da sevdiğiniz şeyleri hatırlamanın ve ihtiyaç duyduğunuzda onları geri çağırmanıza yardımcı olmanın en kolay yolunu sunuyor.

Söz konusu olan ister bir hatırlatma olsun ister alışveriş listesi, toplantı notları, hazırladığınız bir yemeğin fotoğrafı ya da bir kafede karalanan bir sunum; Evernote kullanıcıların belleklerini metin, konuşma ve fotoğraf dahil çeşitli şekillerde korumasını sağlıyor. Evernote görüntülerdeki yazılı ve basılı metinleri dahi tanıyıp araştırılabilir hale getiriyor. Kullanıcılar notlarını dilediklerinde başkalarıyla da paylaşabiliyorlar.

Evernote piyasadaki tüm PC ve Mac bilgisayarlar ile iPhone ve Android telefonlarla iPad ve diğer tablet cihazlarına uygun. Kullanıcılar kullandıkları bu cihazlar aracılığıyla, tüm notlarını kendilerine tahsis edilen belleklerine depolayabiliyor ve daha sonra bu bilgilere her zaman ve her yerden ulaşabiliyorlar. Bu hizmet Evernote tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlar ve tabletler de her geçen gün internete erişimin tercih edilen yolu haline geliyor. Evernote sayesinde insanlar bir şey yapmak ya da görüntülemek istediğinde, artık bilgisayarlarının önünde beklemek zorunda kalmayacak. Yanlarında bulundurdukları cep telefonları veya tabletleri aracılığıyla tüm notlarını kaydedebiliyor ve diledikleri her yerden ve her zaman ulaşabiliyorlar.

Evernote adeta Dijital bir koç gibi, ister müzik, video, fotoğraf, ister ses ya da kişisel içerikle olsun, dijital ve gerçek dünya arasında kolaylıkla geçiş yapmalarını sağlayarak insanların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.