Uygun fiyatlı masaüstü vantilatör modelleri! - Page 1

Pek çok endüstri üyesi, minyatürleştirmenin elektronikte önemli bir trend olduğu konusunda hemfikir. Küçük, taşınabilir cihazların büyük ve hantal cihazlara göre popülaritesi şaşırtıcı olmamalı. Daha küçük elektroniklerin kullanımı, taşınması ve saklanması daha kolaydır. Her zamankinden daha küçük cihazlar yaratma arayışında olan üreticiler, tüketici elektroniğinden son derece hassas tıbbi aletlere kadar her şeyi minyatürleştirdiler.


Ancak bu cihazları bu kadar küçük yapmak için dahili bileşenlerinin boyutunu küçültmek için büyük çaba sarf ettiler. Soğutma fanları böyle bir örnektir. Minyatür elektroniklerin içine giren fanlar şaşırtıcı derecede kompakttır ve onlara gezegendeki en küçük fanlar olma ayrıcalığını verir.


Meteoroloji, bazı illerin 40 dereceyi görebilir uyarısı sonrası, Teknolojioku olarak, masaüstünüzde kullanabileceğiniz mikro fan modellerini sizler için listeledik. Bu modelleri görmek için sayfamızı aşağı doğru sürükleyebilirsiniz.

Uygun fiyatlı masaüstü vantilatör modelleri! - Page 2

Asonic AS-F20


Fiyat: 99,00 TL


Kontrol Yöntemi:
Manuel

Uygun fiyatlı masaüstü vantilatör modelleri! - Page 3

Hadron HD2032


Fiyat: 149,99 TL


Kontrol Yöntemi:
Manuel
 
Motor Gücü:
3 W

Uygun fiyatlı masaüstü vantilatör modelleri! - Page 4

Simtech KM-1721


Fiyat: 150,26 TL


Kontrol Yöntemi:
Manuel
 
Motor Gücü:
30 W
 
Hız Kademe Sayısı:
3

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.