Donanım

WD'den güvenlik kameralarına özel çözümler

Western Digital, ana güvenlik kamera pazarındaki ekipman üreticileri, satıcılar için özel olarak tasarlanmış olan WD Purple SC QD101 Ultra Endurance microSD kart ve 14 TB WD Purple HDD çözümlerini tanıttı.

WD'den güvenlik kameralarına özel çözümler

Şirket ayrıca, geniş güvenlik sistemleri yelpazesiyle uyumlu olan, gözetleme için WD Purple 14TB HDD sabit disk portföyüne yeni bir ekleme yaptığını da açıkladı.

WD'den güvenlik kameralarına özel microSD kart

Western Digital Cihazlar Grubu, Akıllı Video kıdemli direktörü Stefaan Vervaet, “Müşteriler, çeşitli kamu güvenliği ve Yapay Zekâ analitiği kullanımları için yüksek seviyede dayanıklı, yüksek kapasiteli, sağlam, kamera üzerinde depolama arayışındadır. Bu yeni ürünler, bu ilginç yeni ve çeşitli görsel iş yüklerini ağ kenarında idare etmek için uygunlaştırılmış depolama teknolojisini sunuyor” dedi.

Western Digital’ın WD Purple depolama cihazları portföyü, 7/24 çalışan ana güvenlik video sistemlerinde güvenilir performans sağlamak için özel olarak seçilmiş yeteneklerle tasarlanmıştır. Bu amaca yönelik çözümler, tüketici microSD kartları ve masaüstü sınıfı sabit sürücüler için özel olarak planlanmamış iş yükleri için yüksek kaliteli ve uzun ömürlü depolama sunuyor.

WD Purple SC QD101 Ultra Endurance microSD Kart

WD Purple SC QD101 microSD kart, Western Digital'ın gelişmiş 96 katmanlı 3D NAND teknolojisine sahip ve büyüyen güvenlik video pazarı için yüksek dayanıklılık, yüksek performanslı depolama ve 512GB1'a kadar geniş bir kapasite ile düşük maliyetli bir yelpaze sunuyor .

  • Güvenlik sistemi entegratörleri ve kurulumcuları için tasarlanmıştır
  • Genel kayıt ve yedekleme amacıyla kamerada depolama yapmak için idealdir
  • Uyumlu kameralarda, kart sağlığının izlenmesi, kurulumculara ve entegratörlere, kalan dayanıklılığı ölçebilme ve öncelikle gerektiğinde karta bakım yapma imkanı sunar
  • 32GB, 64GB, 128GB, 256GB ve 512GB kapasitelerde mevcuttur
  • Uzun ve sürekli kayıt için son derece dayanıklıdır
  • WD Purple 14TB HDD, Geniş Güvenlik Sistemleri Yelpazesi ile Uyumludur
  • Western Digital'ın diğer WD Purple sabit sürücüleri gibi WD Purple 14TB sürücüleri de, 7/24 çalışma, her zaman açık, yüksek tanımlı güvenlik sistemleri için geliştirilmiştir.
  • Western Digital'ın özel AllFrame teknolojisinin özellikleri, bir video kayıt sisteminde oluşabilecek hataları, pikselleşmeleri ve video kesintilerini azaltmaya yardımcı olurken, gelişmiş video çekimini destekler.
  • WD Purple sürücüler, 64 kameraya kadar 7/24 video kaydı için tasarlanmış sistemleri destekleyen gelişmiş bir iş yükü derecesine sahiptir.

14 TB WD Purple HDD şimdi bazı bayilerden temin edilebilir. WD Purple SC QD101 microSD kartının 2020 yılının ilk çeyreğinde hazır olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.