Donanım

Western Digital ISAF 2019'da yeni ürünlerini sergiledi

Western Digital Corp., en yeni gözetim çözümlerini, Türkiye pazarındaki distribütörleri ile iş birliği gerçekleştirerek ISAF 2019’da sergiledi.

Western Digital ISAF 2019'da yeni ürünlerini sergiledi

Güvenlik sistemleri, IT, akıllı binalar ve bina otomasyonu, yangın ve acil durumlar için çözümleri kapsayan ISAF, Avrasya’nın en büyük sektörel etkinliği olarak İstanbul’un güvenlik ve emniyet alanında ticari bir merkez haline gelmesine 23 yıldır katkıda bulunuyor. Yıldan yıla büyümesini sürdüren ISAF, Türkiye’de gözetim sektörünün büyümesinin bir kanıtı olarak görülüyor ve Western Digital, odağı ‘görmekten’ çok ileriye bakmaya taşıyan uçtan çekirdeğe gözetim portfölyosu ile bu büyümede yerini aldı.

Western Digital ISAF 2019'da yeni ürünlerini sergiledi

ISAF 2019’da Western Digital’in Kurumsal Çözümleri Tanıtıldı
Türkiye pazarı için Western Digital’in stantta sergilediği önemli çözümler arasında WD Purple HDD, WD Purple MicroSD, Western Digital Ultrastar HDD ve JBOD Ultrastar Data60 ve Data102 ürünleri vardı.

WD Purple 12TB HDD, amaca yönelik yapay zeka (AI) özelliklerine sahip gözetim sınıfı bir sürücü. AI özelliklerine sahip yeni DVR ve NVR sistemlerinde, arka planda sürekli devam eden öğrenme ile yakalama anında AI ile tetiklenen olayların gerçek zamanlı olarak algılanmasını destekler. Ayrıca 64 kameraya kadar destek ve derin öğrenme teknolojisi sağlar.

7/24 kesintisiz video kaydı kapasitesine sahip olan WD Purple microSD kart, sert hava şartlarına ve -25° ile 85° C arası sıcaklıklar gibi aşırı derecelere karşı dayanıklığıyla fuara katılanların ilgisini çekti.

Kurumsal sınıf bir çözüm ve masaüstü sürücülerden 10 kata kadar daha fazla iş yükü kapasitesine ve özel derin öğrenme teknolojisine sahip olan Ultrastar HDD’de ilgi çekici ürünler arasındaydı. Ayrıca fuardaki standa yer alan JBOD Ultrastar Data60 ve Data102, hibrit depolama platformları, yeni nesil ayrıştırılmış depolama ve Yazılım Tanımlı Depolama (SDS) sistemlerinin ana unsurları olduğundan dikkat çekti.
ISAF 2019’da Uçtan çekirdeğe gözetim çözümlerimiz ile bulunmaktan çok memnunuz diyen Western Digital Türkiye Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu; özellikle güvenlik sistemleri, IT, akıllı binalar ve bina otomasyonu, yangın ve acil durumlar sektörlerine yönelik WD çözümlerini tanıtmaya çalıştık. Balıkçıoğlu; “Western Digital’in yeni ürünlerini, müşterilerimiz için gelişen veri depolama ihtiyaçlarını karşılayacak birinci sınıf güvenilirlik ve performans sağlayacak şekilde tasarladık” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.