Donanım

WhatsApp son görülme sorunu ile gündemde

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp son görülme sorunu ile gündeme geldi. Kullanıcılardan son bir saat içerisinde çok sayıda şikayet geldi.


Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan WhatsApp zaman zaman sıkıntılar ile karşılaşabiliyor. Popüler mesajlaşma uygulamasının şimdi de başı son görülme problemi ile dertte! Son bir saat içerisinde kullanıcılar tarafından çok sayıda şikayet bildirimi yapılırken sıkıntının daha çok karşı tarafın son görülmesinin kapalı olması üzerinden olduğu ileri sürülüyor. Yani mesajların iletilmesinde henüz herhangi bir problem yok gibi gözüküyor. Ancak kişiler birbirlerinin en son ne zaman çevrimiçi durumda olduğunu göremiyor.

WhatsApp son görülme sorunu ile gündemde

WhatsApp son görülme sorunu sosyal medyada oldukça fazla konuşulurken problemin ne zaman giderileceği de merakla bekleniyor. Özellikle anlık yazışmalarda karşı tarafın mesajı yazması esnasında yazıyor ifadesinin de yer almaması kullanıcılar tarafından bildirilen şikayetler arasında yer alıyor. Sorunun geçici olduğu düşünülse de WhatsApp tarafından henüz bir adımın atılmamış olması kafalarda soru işaretlerine neden oluyor.

Öte yandan yukarıda da ifade etmiş olduğumuz gibi mesajların iletilmesinde henüz herhangi bir sorun yaşanmıyor. Yani kullanıcılar birbirlerinin en son ne zaman aktif olduğunu göremeseler bile en azından hala sağlıklı bir şekilde iletişim kurabiliyorlar. Ayrıca sıkıntı yalnızca mobilde değil WhatsApp Web üzerinden de yaşanıyor. Bakalım WhatsApp son görülme sorunu ne zaman çözülecek? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
yakup
ben whatsup bıraktım telegram kullanıyom gayet de memnunum
Cevapla
Isco
Cozuldu biraz once
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.