Donanım

Withings ile bebekleriniz güvende olacak!

Akıllı monitör ile bebekleriniz her zaman yanınızda!


Teknolojinin etkiledği sanal yaşam gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Anneler için özel olarak üretilen mobil cihazlarla entegreli çalışan yeni Withings akıllı bebek monitörü ile bebekleriniz güvende olacak. Teknolojiyi seven ve mobil cihazlarını yanından ayırmayı sevmeyen anneler için geçtiğimiz günlerde yepyeni bir ürün piyasaya sunuldu. 

1374569694_344990668640.jpg

Kablosuz ağa bağlanma özelliği sayesinde çalışan Withings akıllı bebek monitörü ile mobil cihazını elinden bırakmayan anneler Android ve iOS üzerinden bebeklerini aralıksız istediği dakika takip edebilecek. Projenin yapılış amacına baktığımızda ebeveynlerin bakıcıların kendi çocuklarına karşı nasıl bir davranış sergilediğini görmek olduğunu görüyoruz. Şimdiden duyar gibiyiz bu teknoloji zaten yıllar önce vardı deyişinizi. Burada belirtmemiz gereken noktalar bulunuyor.

1374570245_withings-smart-baby-monitor-and-app-arrives-in-usnm-p0.jpg

Ayrıca sunduğu uzaktan kontrol edilebilir müzik ve gece ışığı ile bebeğinize rahat ve güvenli bir uyku ortamı sunabiliyorsunuz!

İlk olarak bahsedilen nokta bizi yüksek maaliyetli güvenlik kameraları ve sistemlerinden kurtarıyor. İkinci olarak oldukça portatif taşınabilir, kolay arayüz ve kullanılabilirlik imkanı sağlıyor. Yine kullanım amacına göre Withings akıllı monitörleri hayatımızın her anında kullanabiliriz. Özellikle mobil cihazlarımız üzerinden anlık ulaşma imkanına sahip olmamız bize sağladığı en büyük avantajlardan birisi. 

1374569808_smart280.jpg

Yine uygun fiyatıyla ebeveynlerin yeni favorisi olan Withings akıllı bebek monitörleri 224 dolar gibi ücretten satışa sunuldu. Türkiye'ye paralel ithalat firmaları ve çeşitli elektronik alışveriş siteleri aracılığıyla getirtebilirsiniz. Ortalama olarak bir kere verilebilecek bu ücret uzun yıllar boyunca bebekleri güvende tutmaya yarayacak. 

Yorumlar
Misafir
bunlarin daha uygunu yokmudurki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.