Xiaomi akıllı su ısıtıcısı modelini satışa sundu

Teknolojinin hemen her alanında var olan Xiaomi, şimdi de karşımıza akıllı su ısıtıcısı modeliyle çıktı.

Xiaomi akıllı su ısıtıcısı modelini satışa sundu

Xiaomi'nin en yeni ürünü olan MIJIA Akıllı Çift Galonlu Elektrikli Su Isıtıcısı 60L S1, finansman için kalabalık fonlama yöntemiyle piyasaya sürüldü. Bu su ısıtıcısı, 60L kapasitesine sahip ve çift bilezik düz varil tasarımıyla öne çıkıyor. Ayrıca, büyük Lingxi dokunmatik ekranı ve çift 3200W güçlü motorlarıyla donatılmıştır. Bu yüksek güçlü motorlar, tüm ailenin sıcak su ihtiyacını karşılamak için idealdir.

Xiaomi MIJIA'nın bu akıllı su ısıtıcısı, genişletilmiş elektrik koruma duvarına ve üç kutuplu sızıntı koruma anahtarına sahip. Bu, ailenin her zaman güvende banyo yapabilmesini garanti eder. Ayrıca, su ısıtıcısının sıcak su çıkış oranı %80'dir. Bu oran, ulusal enerji verimliliği standardından daha yüksektir. MIJIA uygulamasıyla, su ısıtıcısını farklı alanlarda uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi akıllı su ısıtıcısı modelini satışa sundu

Su ısıtıcısı, 840 paslanmaz çelik ısıtma tüpüyle %99,99 antibakteriyel koruma özelliğine sahip. Aynı zamanda çift dirençli magnezyum çubuklar, yüksek mukavemetli çelik levhalar ve 850ºC sıcaklıkta emaye iç tencereye sahip. Xiaomi, bu elektrikli su ısıtıcısı için 5 yıl makine garantisi sunuyor. Eğer satın alındıktan sonraki ilk yıl içerisinde herhangi bir sızıntı fark ederseniz, iç hazneyi değiştirmeyi taahhüt ediyor.

Xiaomi'nin bu özel su ısıtıcısını, Xiaomi Youpin üzerinden 1.399 yuan (yaklaşık 192$) fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. Şu an için yeni MIJIA su ısıtıcısının kalabalık fonlama kampanyası ve global erişim bilgileri konusunda daha fazla detay bulunmuyor.