Donanım

Xiaomi, Apple iPhone cihazlar için PowerBank piyasaya sürüldü! İşte müthiş görüntüsü

Çinli teknoloji devi Apple iPhone cihazlar için bir powerbank piyasaya sürdü. İşte söz konusu cihazın gözleri kamaştıran görüntüsü.

Xiaomi, Apple iPhone cihazlar için PowerBank piyasaya sürüldü! İşte müthiş görüntüsü

Xiaomi, Çin'de Apple iPhone'lar için yeni bir aksesuar piyasaya sürdü. Ürün, kablosuz bir Power Bank olmanın yanı sıra kablosuz bir şarj cihazı olarak da kullanılabiliyor. Resmi olarak Xiaomi Manyetik Kablosuz Güç Bankası olarak adlandırılıyor ve fiyatı sadece 199 Yen (29 $) .En yeni Xiaomi aksesuarı iPhone 13 ve iPhone 12 için tasarlandı. iPhone 14 ayrıca öncekilerle neredeyse aynı boyutlara sahip. Aksesuarın neden 2022 iPhone ile uyumlu olmadığını bilmiyoruz.

Özelliklerden bahsetmemiz gerekirse, daha önce de belirtildiği gibi, aksesuar hem manyetik bir kablosuz güç bankası hem de kablosuz bir şarj cihazı. Güç bankası ve şarj cihazı modüler olarak tasarlanmış. Bu nedenle, birbirinden ayrılabiliyorlar. Müşterilerin ayrıca bir USB Type-C adaptörü satın almaları da gerekecek.

Xiaomi, Apple iPhone cihazlar için PowerBank piyasaya sürüldü! İşte müthiş görüntüsü

Xiaomi, Apple iPhone cihazlar için PowerBank piyasaya sürüldü! İşte müthiş görüntüsü - Resim : 1

Güvenli güç bankası 5.000 mAh kapasiteye sahip. Otomatik olarak şarj olması için iPhone 12 ve iPhone 13'e manyetik olarak takılabilir. Hem 20W giriş hem de 12W çıkış için bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip. Kablosuz şarj standı arasındaki bağlantı için gerekli olan bir pogo pimi de var. Şarj için bir adaptöre takılması gereken ekli bir USB Type-C'ye de sahip. Ürün sadece tek beyaz renk seçeneği ile gelmekte. Çoğu Xiaomi aksesuarı gibi, muhtemelen Çin'e özel kalacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.