Xiaomi artık hayvanları da düşünüyor, pili 120 gün giden akıllı su sebili geliyor

Xiaomi, evcil hayvanlar için tasarlanmış yeni kablosuz su sebili ile pil ömrünü 120 güne kadar uzatıyor.

Xiaomi artık hayvanları da düşünüyor, pili 120 gün giden akıllı su sebili geliyor

Xiaomi'nin MIJIA markası altında piyasaya sürdüğü kablosuz akıllı evcil hayvan su sebili, Çin'deki evcil hayvan sahipleri için günlük su değiştirme zahmetinden kurtarıyor. Ürün, 3 litrelik büyük bir su tankı ve tam şarjda dört ay sürebilen 5.000 mAh kapasiteli bir pil içeriyor. Bu pratik cihaz, evcil hayvanların su içme alışkanlıklarını teşvik eden bir PIR biyo-sensör sistemine ve çoklu su çıkış modlarına sahip.

Xiaomi MIJIA kablosuz akıllı evcil hayvan su sebili, 249 yuan (34 dolar) fiyat etiketiyle JD.com gibi çevrimiçi platformlarda satışa sunulmuş. Su sebilinin dört hafta boyunca kesintisiz bir kullanım sunabilmesi, evcil hayvan sahiplerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca, cihazın dört bir yandan su çıkışı sağlayan ve evcil hayvanların su içmeye teşvik eden bir yapıya sahip olması, idrar yolu hastalıklarının önlenmesine yardımcı oluyor.

Xiaomi artık hayvanları da düşünüyor, pili 120 gün giden akıllı su sebili geliyor

Ürünün sahip olduğu dört bileşenli kompozit filtre sistemi, pil ömrü boyunca suyu derinlemesine temizliyor. Xiaomi'nin bu yeni su sebili, kolayca sökülebilen parçaları sayesinde temizliği oldukça basit bir hale getiriyor. Firma, su sebilinin herhangi bir temizlik ölü noktası olmadığını belirtiyor, bu da bakımını daha da pratikleştiriyor. Üstelik 5.000 mAh'lik güçlü batarya sadece 5 saatte tam olarak şarj olabiliyor ve bu da kullanıcıların cihazı uzun süreler boyunca endişe etmeden kullanabilmesini sağlıyor.

MIJIA kablosuz akıllı evcil hayvan su sebili, Xiaomi'nin Pampers Akıllı Bağlantı sistemine bağlanabilir ve MIJIA uygulaması üzerinden evcil hayvanınızın su içme durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Xiaomi'nin bu yenilikçi ürünü, evcil hayvan sahiplerine büyük bir rahatlık sunarken, evcil hayvanların sağlığını da destekleyen akıllı bir çözüm olarak öne çıkıyor.