Xiaomi Redmi Buds 6 Active satışa çıktı, bu fırsat kaçmaz

Xiaomi, 14.2mm dinamik sürücü ve Bluetooth 5.4 özellikleriyle donatılmış Redmi Buds 6 Active modelini 14 dolara satışa sundu. Bu kulaklık, uygun fiyatı ve kaliteli ses performansıyla dikkat çekiyor.

Xiaomi Redmi Buds 6 Active satışa çıktı, bu fırsat kaçmaz

Xiaomi, kısa süre önce Çin pazarında Redmi Buds 6 Active kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Geçen hafta ön satışa sunulan kulaklıklar artık resmi olarak satışa çıktı ve 99 yuan (14 dolar) fiyatla alıcı buluyor. İşte bu kulaklıkların özellikleri:

Xiaomi Redmi Buds 6 Active, yarı kulak içi ergonomik tasarımı ile dikkat çekiyor. Bu tasarım, kullanım sırasında kulaklıklardan düşme riskini minimize ederek rahat bir deneyim sunuyor. Taze mavi renk seçeneği ve şeffaf kapak ile yüksek parlaklıkta dekoratif şerit, kulaklıklara dinamik ve şık bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca, IPX4 suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan bu kulaklıklar, spor ve seyahat sırasında kullanım için ideal.

Redmi Buds 6 Active, 14.2mm dinamik sürücü birimi ile donatılmış olup, derin baslar ve etkileyici bir dinleme deneyimi vaat ediyor. Beş yerleşik ses ayar modu bulunan kulaklık, farklı dinleme tercihlerini karşılamak üzere tasarlanmış. Bu modlar arasında Bas Güçlendirme, Yüksek Tiz Güçlendirme, Vokal Güçlendirme, Ses Güçlendirme ve varsayılan mod yer alıyor.

Xiaomi Redmi Buds 6 Active satışa çıktı, bu fırsat kaçmaz - Resim : 1

Xiaomi Redmi Buds 6 Active satışa çıktı, bu fırsat kaçmaz

Kulaklıkların şarj kutusuyla birlikte kullanım süresi 30 saate kadar çıkabiliyor. Tek bir şarjla kulaklıklar 6 saate kadar kesintisiz kullanılabiliyor. Ayrıca, hızlı şarj özelliği sayesinde 10 dakikalık bir şarj ile 1 saat müzik dinleme imkanı sunuluyor.

Çağrı kalitesini artırmak için çift mikrofonlu rüzgar gürültüsü azaltma teknolojisi ile donatılan kulaklıklar, çevresel gürültüyü etkin bir şekilde azaltarak 4 m/s'ye kadar rüzgar gürültüsü azaltımı sağlıyor. Bu özellik, kulaklıkları hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için uygun hale getiriyor. Ürün, ayrıca tek dokunuşla sesli asistanları uyandırma desteği sunarak kullanıcıların konforunu artırıyor.

Bağlantı açısından Redmi Buds 6 Active, Bluetooth 5.4 desteği ile daha hızlı ve daha kararlı bir bağlantı sunuyor ve 90ms ultra düşük gecikme süresi ile dikkat çekiyor. NetEase Cloud Music donanım sertifikasına sahip olan kulaklıklar, NetEase Cloud Music uygulaması ile kullanıldığında profesyonel ses efekti adaptasyonu sunuyor.

Xiaomi Kulaklık Uygulaması ile uyumlu olan bu ürün, kullanıcıların pil durumunu kontrol etmelerini, jest fonksiyonlarını değiştirmelerini ve ses deneyimlerini kişiselleştirmelerini sağlıyor. Siyah, Beyaz ve Mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunan bu kulaklıklar, kullanıcıların beğenisine sunuluyor.