Donanım

Xiaomi Sound tanıtıldı! O artık Xiaomi'nin en iyi kablosuz hoparlörü!

Sunduğu üstün ses teknolojileri ile firmanın en iyi ses ürünü olan Xiaomi Sound tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Xiaomi Sound tanıtıldı! O artık Xiaomi'nin en iyi kablosuz hoparlörü!

Xiaomi, yeni ürünlerini tanıttığı etkinlikte taşınabilir hoparlör pazarı için Xiaomi Sound isminde iddialı bir ürün sundu. Ses konusunda oldukça tecrübeli ve bir dünya markası olan Harman Kardon imzasını taşıyan ürün, an itibari ile Xiaomi'nin en iyi kablosuz hoparlörü!

Xiaomi Sound tanıtıldı! O artık Xiaomi'nin en iyi kablosuz hoparlörü!

Xiaomi gerçekleştirdiği basın toplantısında, en yeni ürünlerini piyasaya duyurdu. Bu ürünler arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Xiaomi Sound ismindeki kablosuz hoparlör oldu.

Xiaomi Sound tanıtıldı! O artık Xiaomi'nin en iyi kablosuz hoparlörü! - Resim : 1

Xiaomi Sound'un,adını gelişmiş sesi sistemi ürünleri ile adını tüm dünyada duyuran ve kendini bu konuda ispatlamış olan Harman Kardon'un desteğini taşıdığını ayrıca belirtelim.

360 derece sese deneyimi sunmakta olan yeni nesil hoparlör Xiaomi Sound, ayrıca 90 desibel ses seviyesine sahip. Özel UWB uygulaması üzerinden kontrol edilebilen Xiaomi Sound, toplamda 8 hoparlörlü kurulumu destekleyebiliyor. Ürün, bağlantı için direkt olarak Bluetooth 5.2 kullanıyor. Zaten Harman Kardon'un imzasını taşıyan Xiaomi Sound'un, oldukça yüksek kaliteli ses aktarımına destek veriyor olduğunu sanırım vurgulamamıza gerek yoktur. Sonuçta Harman Kordon desteği ile üretilmiş bir ürün.

Tüm bu özelliklerin yanısıra HARMAN AudioEFX özelliği de barındıran ürün, güçlü ses ayarlama çözümü ile müzik severleri oldukça mutlu edeceğe benziyor. Şu an için gümüş ve siyah olmak üzere iki farklı renkte satışa sunulacak olan hoparlör, 80 dolar fiyat etiketine sahip.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.