Donanım

Yakın zamanda Türkiye'ye gelen Vivo'dan akıllı saat: Vivo Watch

Vivo yatırımlarına tüm hızıyla devam devam ediyor. Çin merkezli şirketin akıllı saat modeli Vivo Watch tanıtıldı. İşte saatin özellikleri!

Yakın zamanda Türkiye'ye gelen Vivo'dan akıllı saat: Vivo Watch

Çok yakın bir zaman dilimi içerisinde ülkemiz pazarına giriş yapan Vivo, X50 Lite modeli ile Türkiye'ye ayak basmıştı. Hatırlayacağınız gibi çoğu tüketici bu telefonun fiyatını bir hayli fazla bulmuştu. Çin merkezli üreticinin ilerleyen zamanlardaki fiyat politikası nasıl olur bilinmez ancak giyilebilir teknoloji sektörüne de el atması kimi çevreleri heyecanlandırmaya yetti. Bu alana yapılan yatırımların gün geçtikçe artması öyle görünüyor ki Vivo yetkililerinin de iştahını kabartmış durumda.

Yakın zamanda Türkiye'ye gelen Vivo'dan akıllı saat: Vivo Watch - Resim : 1

Yakın zamanda Türkiye'ye gelen Vivo'dan akıllı saat: Vivo Watch

Uzun zamandır merakla beklenen akıllı saat modeli Vivo Watch, sonunda tanıtıldı. Böylece söz konusu akıllı saat modelinin klasik olarak 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki opsiyon halinde satılacağı da kesinleşmiş oldu.  Tabii sizin de tahmin edebileceğiniz üzere saatin özellikleri de her iki seçeneğe göre ayarlanmış durumda. Buna göre 42 mm olan saat, 1.19 inçlik bir AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak. 46 mm olan model ise diğer opsiyona göre daha büyük olan 1.39 inçlik AMOLED ekran ile geliyor.

Vivo Watch akıllı saat modelinin ne zaman raflardaki yerini alacağı henüz belli değil. Ürünün ayrıca Türkiye'ye gelip gelmeyeceği de gizemini koruyor diyebiliriz. Su geçirmeyen ve birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran model hakkında detaylar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz. Bakalım Çin merkezli üretici giyilebilir teknoloji sektöründe istediği başarıyı elde edebilecek mi? Bekleyip görelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.