Donanım

Yakında gelecek olan Galaxy S 3 için yeni iddialar var!

Samsung'un yeni amiral gemisi için bakın hangi tahminler yapılıyor!

Yakında gelecek olan Galaxy S 3 için yeni iddialar var!

Samsung'un o, milyonlarca kişi tarafından dört gözle beklenen, uğruna internette yüzlerce haber açılan, binlerce kişi tarafından tahminler yapılan yepyeni amiral gemisi, süper telefonu Galaxy S 3 için yeni tahminler var.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde size Samsung'un yeni Galaxy S 3'ü tanıtacağı tarihi resmi olarak açıklamış, bundan 2 hafta sonra 3 Mayıs'da yeni oyuncağını kullanıcılarına sunacağını belirtmiştik.

Bugünlerde yeni gelecek amiral gemisi için yepyeni iddialar kol gezmeye devam ediyor. Bunların en etkili olanlarından birisi de yeni gelecek olan mobil cihazın 16 GB ve 32 GB olmak üzere 2 farklı telefon üretileceği durumu. Bunu örnek verecek olursak Apple'ın iPhone ve iPad'lerde uyguladığı metodla bir tutabiliriz.

1334755462_samsung-galaxy-s3.jpg
Diğer bir ortaya atılan iddiada ise yeni gelecek olan amiral geminin 4 çekirdekli işlemci teknolojisini,  4G ve HD ekran kalitesi ile çıkacağı belirtiliyor. 4G her ne kadar Türkiye'de kullanıma başlamasa bile, cihazda özelliğin bulunmasının ihtimali bile oldukça güzel bir şey.

* 2 hafta sonra Samsung'un yeni gözbebeği Galaxy S 3 hakkında ortaya atılan bu iddiaların doğruluğunu ve milyonlarca kişi tarafından beklenen Samsung'un o muhteşem oyuncağını göreceğiz!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.