Donanım

Yaşam takip cihazınız LG'den

LG, Smart Activity Tracker adını verdiği bileklik tarzındaki yaşam takip cihazını tanıttı.

Yaşam takip cihazınız LG'den

Teknolojinin gelişmesini değerlendiren firmalar sürekli gelişmiş teknoloji ile donatılmış cihazlarını duyuruyorlar. Bu firmalardan biri de son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz LG.

LG Firması, büyük tanıtımlara şahit olduğumuz CES 2013 fuarında Smart Activity Tracker adını verdiği bileklik tarzındaki yaşam takip cihazını tanıttı.

1358110568_air2013011300001.jpg

Üründe akselerometre ve GPS kullanarak ölçümleri en hassas seviyeye getirmeye çalışan LG, USB üzerinden şarj olan cihazı dokunmatik ve noktalı LED ekran ile donatmış. Cihazda bilgiler kayarak geçiyor ve gelen arama ve mesaj bilgileri de buradan okumak mümkün. Menüler arasında kolaylıkla geçiş yapabilen kullanıcılar, akıllı telefondaki müzik listelerine de erişebiliyor.

Smart Activity Tracker ile kullanıcılar Bluetooth yoluyla bağlantı kurabiliyor. Ayrıca cihaz, iOS ve Android ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Uyumlu akıllı TV uygulaması ile oturma odasında da verileri izlemek mümkün olacak.

LG, cihazı yaz ortalarında piyasaya sürecek ve bu ürüne birde nabız ölçer cihazı ekleyeceğini açıkladı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.