Donanım

Yaza girerken güneş gözlüğü ve saat fiyatlarında büyük indirim! 38 TL'ye güneş gözlüğü!

Artık okulların kapanmasına, yaz tatilinin başlamasına çok az bir süre kaldı. Bir e-ticaret sitesi bu bağlamda güneş gözlüğü ve saat fiyatlarında büyük indirimlere gitti. İşte tüm detaylar.

Yaza girerken güneş gözlüğü ve saat fiyatlarında büyük indirim! 38 TL'ye güneş gözlüğü!

Okulların kapanmasıyla birlikte yaz tatili resmen başlamış olacak. Bu süreçte insanların en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden birisi de güneş gözlüğü olacak diyebiliriz.

Malum ülkemizde son dönemde bir zam furyası patladı gidiyor. Dürüst olmak gerekirse iğneden ipliğe herşeye zam geldiğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda, gözlük, saat gibi gündelik kullandığımız aksesuarların fiyatı da önemli derecede arttı.

Geçtiğimiz yıla kadar 300 TL bandında satılan gözlüklerin fiyatları bir anda 1500 TL’yi de geçti. Bu süreçte uygun fiyatlı bir ürün almak ise mucizelere kaldı diyebiliriz.

Yaza girerken güneş gözlüğü ve saat fiyatlarında büyük indirim! Enflasyona inat fiyatlar!

Peki ucuz fiyattan güneş gözlüğü ya da saat gibi bir aksesuar almak mümkün değil mi? Elbette mümkün. Bunu yapmanız için indirimleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Zira bazı e-ticaret sitelerindeki indirimli kampanyalar sayesinde geçtiğimiz yılın fiyatlarına saat ya da gözlük almanız mümkün olabiliyor.

Bazı indirimler ürün bazında gerçekleşirken, bazı indirimler ise mağaza yani satıcı bazında gerçekleşiyor. İşte böyle bir indirimi yakaladık ve takipçilerimizle paylaşmak istedik.

Özellikle yeni bir güneş gözlüğü satın almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz indirimli mağazanın ürünlerine buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Matrix
Ucuza gunes gozlugu alinmaz onlarin cami gercek cam olmuyor plastik oluyor bir cok ozellik olmuyor goz konforu icin olan kullanincada gözler bozuluyor sonra numarali gozluk takmak zorunda kaliyorsun
Cevapla
Engin Eser
Güneş gözlüklerinde cam çok az firma tarafından kullanılıyor, tanınmış firmalar dahil bir çok gözlük cam değildir, ancak bir çok işlemden geçirilmiş ve camdan daha hafif daha fazla filitre ihtiva etmektedir, burada önemli olan gözlüğün cam olup olmadığı değil, ihtiva ettiği filitreler ve görüntü kalitesidir. Gözlük alırken pahalı markalardan ziyade filitreler ve camının kalitesi ön planda olmalıdır.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.