Yeni 3Doodler 3D yazıcı kalem - Page 1

3Doodler ucundan ince, erimiş ve esnek plastik filaman çıkararak gerçek zamanlı olarak 3 Boyutlu şekiller çizmenize olanak tanır hem de normal bir kalem kullanırmışcasına kolay bir şekilde ! Sadece 3Doodlerınıza uyumlu renk renk ABS veya PLA filamanınızı yerleştirin ısınmasını bekleyin ve çizmeye başlayın !
3Doodlerınızla az biraz pratik yaptıktan sonra sonsuz çeşit tasarımı hayata geçirmeye hazır olacaksınız , şimdi başlayın ve kısa süre içerisinde büyük ilerlemeler kaydederek kendi usta işi tasarımlarınızı ortaya koyun ! Başlarda iki boyutlu resimler üzerinden geçerek pratik yapın ve birkaç saat içerisinde muhteşem 3 boyutlu tasarımlar ortaya koymaya hazır olun !

Yeni 3Doodler 3D yazıcı kalem - Page 2

nternette bulabileceğiniz kağıt üzerine basılıp kullanılabilecek bir çok şablon ile 3Doodlerınızı kullanarak bir bütünün parçalarını hazırlayıp yarattığınız parçaları gene 3Doodler ile bir araya getirerek inanılmaz eserler ortaya koyabilirsiniz ! Şablonlarla yeterince çalıştıktan sonra özgür bir şekilde kendi eserlerinizi vermek çok kolay bir hal alacaktır.

Yeni 3Doodler 3D yazıcı kalem - Page 3

1 x 3Doodler Kalem
25 x ABS Plastik Çubuk Malzeme (Karışık Renkler{ABS Essentials Mixed Pack})
25 x PLA Plastik Çubuk Malzeme (Karışık Renkler{PLA Meta Mixed Pack})
1 x Güç Adaptörü ve Kablo
1 x Koruyucu Başlık

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.