Donanım

Yeni Apple Watch kayışları satışta!

Apple, bugün Apple Watch için yeni kayış modellerini duyurdu.

Yeni Apple Watch kayışları satışta!

Apple bugün müşterilerine Apple Watch’larını kişiselleştirmeleri ve özelleştirmeleri için her zamankinden daha fazla fırsat sunan yeni parlak kayış renklerini tanıttı.

Bu sezonun öne çıkan ürünleri arasında çarpıcı yeni renklere sahip geniş şeritli bir Naylon Örme kordon, bağımsız Nike Spor Kordonlar ve ince bir işçilikle üretilmiş Apple Watch Hermès kayışları bulunuyor. 

Tüm yeni kayışlar bugünden itibaren apple.com.tr’den sipariş edilebilecek ve Mart ayı içinde belirli Apple Store’lar, Apple Yetkili Bayileri ve iletişim operatörlerinde satışa sunulacak.

Apple Watch

Yeni kayış koleksiyonunda neler var?

Çakıl Grisi, Azur Mavisi ve Kamelya renklerinde spor kordon
Ahududu, Göl Mavisi, Turuncu, Kırmızı, Polen Sarısı ve Gece Mavisi renklerinde naylon örme kordon
Yeni bir toka tasarımına sahip, Safir, Ahududu ve Vizon Grisi rengi Klasik Tokalı Kayışlar

Apple Watch Nike+

Nike Spor Kordonları şimdi aşağıdaki renklerde ayrı olarak satışa sunuluyor:

Antrasit/Siyah
Saf Platin/Beyaz
Volt/Siyah

Yeni Apple Watch Nike+ modelleri arasında 38 mm ve 42 mm Uzay Grisi Alüminyum Kasa ve Antrasit/Siyah Spor Kordon ile 38 mm ve 42 mm Gümüş rengi Alüminyum Kasa ve Saf Platin/Beyaz Spor Kordon bulunacak.

Apple Watch Hermès

Apple Watch Hermès kayışlarının en yeni modellerinden bazıları şunlar:

38 mm Double Tour, Bleu Zéphyr Epsom deri
38 mm Manchette Double Boucle, Fauve Barenia deri
42 mm Simple Tour, Lime Epsom deri
42 mm Simple Tour, Colvert Swift deri

1490128447_watchfamily.gif

Bu koleksiyonda şimdi 38 mm Apple Watch ile eşleşen bir Manchette Double Boucle, Barenia dana derisi kayış modeli ve ikonik turuncu bir özel Hermès Spor Kordon da bulunuyor.

Bölgenizde bulunup bulunmadığını öğrenmek için, locate.apple.com/tr adresini ziyaret edin. Apple Watch Nike+  1.649 TL ve Apple Watch Hermès 1.149 ABD Doları’ndan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Apple Watch Nike+ ve Nike Spor Kordonlar bugünden itibaren apple.com.tr’den sipariş edilebilecek. Nike Spor Kordonu’nun satış fiyatı ise 199 TL.

Yeni Apple Watch, Apple Watch Nike+ ve Apple Watch Hermès modelleri ve kayışları Mart ayı içinde Apple Galaxy Macau’da satışa çıkacak.

Yeni Apple Watch Hermès modelleri ve kayışları Mart ayı içinde Taipei Bellavita’daki Hermès mağazasında satışa sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.