Donanım

Yeni iPad, TTNET avantajlarıyla 5 Mayıs’ta satışa sunuldu

Tüm dünyada büyük ilgi gören ve ülkemizde de sabırsızlıkla beklenen yeni iPad, TTNET avantajlarıyla teknoloji tutkunları ile buluştu.

Yeni iPad, TTNET avantajlarıyla 5 Mayıs’ta satışa sunuldu

Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, dünya çapında büyük ilgi gören ve Türkiye'de de sabırsızlıkla beklenen yeni iPad'in Wi-Fi + 4G modelini özel avantajlarla satışa sunduğunu açıkladı.

1336286021_yeni-ipad.jpg

iPad ürünlerinde üçüncü kuşağı temsil eden yeni iPad, taşıdığı özelliklerle kategorisinde standartları yeniden tanımlıyor. Kullanıcılarına yüksek netlik sunan retina ekran ve Apple'ın dört çekirdekli grafik özellikli yeni A5X yonga setini içeren yeni iPad, 5 megapiksellik iSight kamerası ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 1080p HD kalitesinde video çekimlerine olanak tanıyor. Üstelik tüm bunları 10 saatlik pil ömrü, incelik ve hafiflik gibi bilinen özelliklerinden ödün vermeden bir araya getiriyor. Yeni iPad, kullanıcıların seyahat halindeyken de dünyadaki hızlı şebekelere bağlanmasına olanak tanıyor.

1336286072_ilker-kocak.jpg

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Dünyada fenomen haline gelen yeni iPad'i çok kısa süre içerisinde ve TTNET avantajlarıyla müşterilerimize sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. TTNET olarak her zaman olduğu gibi en yeni ürün ve hizmetleri takipçilerine ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Yeni iPad, 16 GB., 32 GB. ve 64 GB. kapasiteli modelleri ile 5 Mayıs tarihinden itibaren TTNET satış noktalarından satın alınabiliyor.

Kampanya ve satış koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için: www.ttnet.com.tr

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.