Donanım

Yeni Kindle Fire iPad'den daha iyi!

iPad tahtını kaptırıyor mu?


Amazon geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte yeni Kindle Fire cihazlarını duyurdu. İlk Kindle Fire tabletini geçtiğimiz yıl duyuran Amazon tek modelle Amerika tablet piyasasının %22'sine sahipti. Amazon özellikle 200$'ın altında alabileceğiniz en iyi tabletlerden biriydi.

Amazon yeni tablet çizgisindeki üyelerini yüksek teknoloji cihazlardaki özellikler ile donatmış. Amazon CEO'su Jeff Bezos yaptığı bir röportajda, geçen yılın olağan fiyattaki en iyi tabletini yaptık. Bu yıl herhangi bir fiyattaki en iyi tableti yapmak ilk amacımızdı. Fiyatı geride bırakın Kindle Fire serisi yine en iyi, ifadelerini kullandı.

1347317443_kindle-fire-hd-7-89.jpg

Amazon'un yeni Kindle Fire modeli 499$ fiyatla satışa sunuluyor. 8.9 inç Kindle Fire HD 4G LTE 250 MB LTE veri kapasitesine sahip ve Bezos'a göre iPad'den daha iyi olacak. Yeni tabletin özellikleri güzel görünse de yakında satışa çıktığında gerçekten tablet dünyasının yeni lideri değişecek mi, hep birlikte göreceğiz. Gelişmeler için bizi takipte kalın.

Yorumlar
teknoturk
turkiyede ne zaman satışa sunulur?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.