Donanım

Yeni MacBook Pro için ilaç gibi aksesuar: Line Dock!

MacBook Pro 2016 modelinde sadece USB Type-C girişine yer veren Apple, bu hamlesi ile çok eleştirildi. Line Dock isimli aksesuar ile yeni MacBook Pro'nun bu eksikliğinden kurtulabilirsiniz.

Yeni MacBook Pro için ilaç gibi aksesuar: Line Dock!

Apple, geçtiğimiz haftalarda yeni MacBook Pro modelini duyurmuştu. Touch Bar ve Touch ID özellikli yeni MacBook Pro'nun, can çekişen bilgisayar pazarına yeni bir soluk kazandırması tahmin ediliyordu. Ancak Apple'ın MacBook Pro'yu daha kompakt bir yapıda sunma isteğinden kaynaklanan port girişlerinin kaldırılması, büyük tepkilere yol açtı.

MacBook Pro'da sadece USB Type-C girişinin yer alması, USB 3.0, HDMI ve SD kart okuyucuyu kullanmak isteyenleri farklı adaptörler almaya yöneltiyor. Apple Store'da bunun için adaptörler yer alsa da kullanıcılar kablo karmaşası ile uğraşmak istemedikleri için farklı alternatiflere yöneliyor. Bu alternatifler arasına şimdi de Line Dock eklendi.

Bir adaptörden öte olan Line Dock'ta; 1 adet USB-C portu, 3 adet USB 3.0 portu, 1 adet HDMI portu, 1 adet Mini Display Port ve 1 adet SD kart okuyucu bulunuyor. Line Dock'un artıları bununla bitmiyor. Tamamen alüminyumdan üretilen Line Dock'ta, 20.000 mAh kapasitesinde batarya ve 1 TB SSD depolama birimi yer alıyor. Bu SSD saniyede 500MB okuma ve 220MB yazma hızına sahip.

4 adet neodimyum mıknatıslar ile MacBook'un altına yapışan ve oldukça ince bir yapıda olan Line Dock'u %40 indirimli almak için aşağıdaki linke tıklayarak ürünün sitesine ulaşabilirsiniz.

Line Dock ürün sayfası
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.