Donanım

Yeni Nexus 10 yarın tanıtılabilir!

Nexus 10'un yeni versiyonu kapıda


Yeni Nexus 10 için gözler Google'daydı. Nexus 10 tabletin ilk çıkışı Nexus 7 ile olmuş ve hem boyutuyla hem özellikleriyle hem de fiyatıyla kullanıcıların ilgisini çekmişti. Şimdi 10 inçlik modelin yeni versiyonu yayınlanacak.


Bir süredir beklenen Nexus 10'un yarın tanıtılacağı üzerinde haberler dolaşıyor. Cyber Monday'in haberlerine göre Nexus 10 yarın yayınlanacak ancak ne yazık ki haberin henüz resmiyeti bulunmuyor. Yeni tablet hakkında en çok merak edilen ise donanımsal özellikleri.

1385939491_nexus-10.jpg
Google'ın bu cihazda donanım desteğini Samsung ile ortak olarak yaptığı belirtiliyor. Ayrıca Asus'un da söylentiler arasında sıkça ismi geçiyor. Son olarak zayıf bir ihtimal olarak LG gösteriliyor.


Yarın tüm gözler Nexus 10'da olacak. Söylentilerin doğruluğu da cihaz tanıtımıyla ortaya çıkacak. Nexus 10'un önceki versiyonunda beğenmediğiniz ya da eksik bulduğunuz özellikler nelerdir? Yeni versiyonda beklediğiniz özellikleri bizimle paylaşın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.