Donanım

Yeni Surface'ler yolda!

Microsoft'un Windows 8 Pro işletim sistemine sahip yeni Surface tableti ne zaman tanıtılacak?

Yeni Surface'ler yolda!

Microsoft’un, Windows 8 Pro işletim sistemiyle beraber olarak gelecek olan yeni Surface modelinin hangi tarihte geleceğine dair ser veriliyor sır verilmiyor. Ancak tabi her zamanki gibi bu bir sır olarak kalmıyor. Bu cihazın çıkış tarihi hakkında kaynaklardan sızıntılar devam ediyor.

Kaynaklardan gelen haberlere göre gelecek hafta içerisinde cihaz Microsoft tarafından tanıtılabilir. Şirket daha önce yaptığı duyuruda, Surface Pro'nun, Surface RT'den 90 gün sonra piyasaya sürüleceğini belirtmişti. Microsoft tarafından yapılan bu açıklama tam olarak 26 Ocak 2013 tarihini gösteriyor.

1358889829_surfaceproright-620-620x413.jpg

Cumartesi gününe denk gelen 26 Ocak için Microsoft şimdilik bir hazırlık içinde görünmüyor. Ancak Surface Pro'nun önümüzdeki hafta içerisinde tanıtılacağı düşünülüyor.

Ayrıca Microsoft’un, Ocak ayının sonuna doğru Microsoft Office 2013 gibi piyasaya sürülecek olan diğer uygulamalarla birlikte Windows 8 işletim sistemine sahip Surface modelini tanıtması bekleniyor. Eğer bu haber doğru ise 29 Ocak tarihinde Surface Pro ile Microsoft Office 2013 sürümü için etkinlik düzenlenebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.