Donanım

Yılın en kötü Tabletleri

İşte yılın başarısız tabletleri

Yılın en kötü Tabletleri

2012 yılı için en kötü telefonları seçmiştik. Sony Xperi Ion'un bu listede olması okuyucularımızı şaşırtan kısımlardan olmuştu. Şimdi de sizlere bir çok kullanıcı tarafından şikayet alan, memnun kalınmayan 2012 yılının en kötü tabletlerini getiriyoruz.

Baylar ve bayanlar listemizin açılışını Huawei MediaPad 7 Lite yapıyor.

Huawei MediaPad 7 Lite

Doğruyu söylemek gerekirse, Huawei MediaPad 7 Lite tam anlamıyla kötü bir tablet sayılmaz. Hücresel bağlantı desteği, telefon konuşmalarına imkan sağlaması gibi güzel özellikleri bulunuyor. Ancak son zamanlarda çıkan tabletlere göre, tek çekirdekli işlemcisi ve ortalama altı kalitedeki özellikleriyle ne yazık ki bu köşeye layık görüldü. 3G desteği de bulunmayan tabletin tercih edilebilir bir yanı yok gibi gözüküyor.

1355902405_huawei-mediapad-7-lite-mc2.jpg


Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Evet diğer bir tercihimiz ise Galaxy Tab 2 10.1'den yana kullanılıyor. Neden? soru işaretlerinizi duyar gibiyim. Galaxy Tab 10.1 gerçekten iyi bir cihazdı. Fakat bir cihazın 2.si çıkarıldığında her zaman bir öncekinden daha fazlası beklenir. Bu cihazda Samsung'un tabletini neden güncellediğini bile anlayamadığımız özellikler bulunuyor. Örneğin Galaxy Tab 2'den daha hızlı bir işlemci kesinlikle beklenen özellikler arasındaydı. Ancak beklenildiği gibi olmadı. Ayrıca 450$'a çıkan etiketi de bizleri şaşırtan noktalardan biri olmuştu.

1355902425_slashgeartab20013-580x396.png

Yorumlar
Alcatel arıza
Alcatel a3 10 u da ekleseydiniz
Cevapla
Kəmil
Arcarel kullanırken korumu
furkan
Samsung tab a 10.1 2019 bende var cok iyi
Cevapla
Muhammed
Evet buna deymez
Cevapla
Baran
Galaxy tab 2 gerçekten boşa çıkmış bir cihaz Türkiye fiyati da 1300 lira civarı ki kesinlikle degmez
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.