Donanım

Yok artık! 1400 TL’lik güneş gözlüğünün fiyatı 170 TL’ye düştü! Stoklarla sınırlı!

Artık yazın ortasına geldik. Hatta artık yaz mevsiminin yavaş yavaş bittiğini de söyleyebiliriz. Bu bağlamda güneş gözlüğü fiyatları da düşmeye başladı. İşte size fırsat.

Yok artık! 1400 TL’lik güneş gözlüğünün fiyatı 170 TL’ye düştü! Stoklarla sınırlı!

Eğer yeni bir güneş gözlüğüne ihtiyacınız varsa şu sıralar tam da zamanı. Çünkü yazın son demlerinde muhteşem kampanyalar kullanıcıları bekliyor!

Yazın sonlarına doğru yaklaşmamızla birlikte güneş gözlüğü fiyatlarında da muazzam indirimler yaşanmaya başladı.

Söz konusu yaz, güneş, kumsal ve deniz olduğunda, güneş gözlüklerinin bizler için ayrılmaz bir aksesuar olduğunu söyleyebiliriz. Güneş gözlükleri genel olarak yazın ayrılmaz bir parçası gibi görünebilir. İşin garip yanı ise güneş gözlüklerinin geniş bir fiyat skalasına sahip olduğu. Öyle ki kış aylarında 200 – 300 TL bandına satılan gözlükler, yaz aylarında birden 1500 TL, 2000 TL arasına satılmaya başlıyor.

Bu durumun temel sebebi elbette yaz aylarında güneş gözlüklerine olan talebin artması. Bu noktada fiyat avantajı sağlayan bir diğer unsur ise seri sonu ürünler. Yani geçtiğimiz yılın yaz ayında stoklara girip, üretimi artık bitmiş olan, hala mağaza raflarında satılmamış olan ürünler.

Yok artık! 1400 TL’lik güneş gözlüğünün fiyatı 170 TL’ye düştü! Stoklarla sınırlı!

Bu tarz güneş gözlüklerini mevcut şartlarda çok uygun fiyatlara satın almanız mümkün. Bizim sizlerle paylaşacağımız güneş gözlüğü de böyle bir standarta sahip.

By Harmony imzası taşıyan bu gözlük kemik gövdesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Polarize camları ile gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından koruyan gözlük oldukça kullanışlı bir gövde ağırlığına sahip. Oval çerçeveleri ile dikkatleri üzerine çeken bu gözlük kısa süreliğine 170 TL’den satışa sunulmuş durumda.

Dilerseniz indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
rocky
ben aldigimda 150tl idi, 2 gunde geldi, fiyata gore cok iyi, koy torpidoya arabada 2. gozluk olarak kalsa bile on numara
Cevapla
Hamit
Ya işporta gözlüğüdür bildigin teknik destek yoktur sap vida vs. Gidip gözlükçüler den alın daha iyi
Cevapla
Orhan
Onuda zenginler kapar.pahalının ucuzunu takip ederler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.