Donanım

Yüksek beklentili müşteriler için iki yeni ergonomik ekran

AOC is çevreleri ve yüksek beklentili müsteriler için iki yeni ergonomik ekran sunar.

Yüksek beklentili müşteriler için iki yeni ergonomik ekran

AOC Profesyonel Ürün Grubu’ndan, daha elverişli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayacak ergonomik işlevleriyle etkileyen iki 60ID modelini sunuyor. e2460Phu, tıpkı AMVA paneline sahip m2460Phu gibi, hem iş, hem de boş zamandaki standart uygulamalar için eşit derecede uygun. Enerji tasarrufu sağlayan en yeni LED teknolojisi ve mükemmel performanslarıyla, 61 cm (24″) olan bu ekranlar sadece profesyonel kullanıcıların çalışma gerekliliklerini ve düzenlemelerini karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda en son teknolojiyi isteyen küçük ofis kullanıcıları ve evden çalışanlar için de mükemmel.

 

İşyerinde ergonomik konfor 
Zarif ekranlar yorgunluk hissetmeden çalışmayı sağlayan  çok çeşitli ergonomik işlevlere sahip. Pivot fonksiyonu sayesinde monitör saniyeler içinde  90° manzara modundan portre moduna geçebiliyor  – dikey fotoğrafları düzenlerken veya uzun belgeler üzerinde çalışırken kullanışlı olabilecek bir özellik. Ayrıca monitör 360°’ye kadar döndürülebildiği için, istenilen sayıda kişiye kolayca döndürülebilir. Yükseklik ayarı kullanıcının uygun yüksekliği 130 mm’ye kadar ayarlayabilmesini sağlıyor, bu da bitkinliği ve yorgunluğu geciktiren optimal vücut postürünü sunuyor. Modellerin -5~+15 derecelik eğme fonksiyonu da bulunuyor.

1353418934_e2460phufrontliquiddesign.jpg

Yüksek performans ve havalı görünüm 
61 cm (24”) ekranlar rahatsız edici yansımaları engellemek amacıyla klasik mat siyah yüzeyi bulunuyor ve 250 cd/m² parlaklık ve ayrıca 1000:1 (dinamik: 20,000,000:1) statik kontrast oranı sağlıyorlar.

m2460Phu: yüksek kalitede görüntüler için AMVA 
m2460Phu daha geniş görüntüleme açıları sunan üst düzey gelişmiş bir MVA paneline sahip. İkna edici renk üretimi ve derinliğinin yanı sıra, 8 ms’lik hızlı tepki süresi de keskin ve canlı görünüler sunuyor.

1353418944_e2460phupivot.jpg

e2460Phu: Ultra kısa tepki süresi 
Full HD çözünürlük ve 2ms’lik ultra kısa tepki süresiyle, e2460Phu hızlı hareket eden görüntüleri bile yüksek kalitedeki harika ve net görüntüler olarak sunuyor.

En yüksek multimedya deneyimi için akıllı konektivite 
HDCP uyumlu ekranların ikisi de flash sürücülere, dijital fotoğraf makinelerine ve diğer cihazlara eş zamanlı olarak kolay bir bağlantı sağlayan USB portlarına (1x yukarı yönde / 4x aşağı yönde) sahip. Hatta daha fazla rahatlık için, USB yuvalarından biri artırılmış güç çıkışı sunuyor: bu hızlı şarj fonksiyonu ile, akıllı telefonların ve diğer mobil cihazların bitmiş bataryaları daha da çabuk şarj olacak. HDMI ve DVI-D dijital portlarının yanı sıra, bir adet VGA analog girişi bu modelleri gerçek multimedya merkezleri haline getiriyor.

1353418954_e2460phusideleft.jpg

Enerji tasarruflu ve çevreyle dost
Enerji tasarruflu LED arka aydınlatma sayesinde, iki monitör de standart işletim modunda oldukça enerji verimli çalışıyor. Ayrıca LED aydınlatmalar ultra ince çerçeve tasarımını da mümkün kılıyor. Stand-by modundayken enerji tüketimi yarım watt’ın altına iniyor. Modeller, EPEAT Gold, ENERGY STAR ve TCO 5.0 gibi pek çok sıkı kontrollü çevre sertifikasının gerekliliklerini yerine getiriyor.

60ID modelleri enerji tasarrufu sağlayan başka özelliklerle de donatılmış durumda.  Örneğin i-Care yazılımı ortam ışığını ölçerek LED arka aydınlatmanın yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor. Bu yazılım, daha rahat bir izleme sağladığı gibi, aynı zamanda enerjiden de tasarruf ediyor.

1353418968_e2460phusidetoleft.jpg

Her iki model de, USD 340 (m2460Phu) ve USD 313 tavsiye edilen perakende fiyatlar üzerinden satışa sunuldu. Garanti süresi yerinde değişim hizmetini içerir ve 3 yıldır. Bu durum AOC’nin monitor piyasasında en üst düzeyde hizmet sağlayıcılar arasında olduğunu vurgulamaktadır.

Yorumlar
s@mi
bilgisayarı içinde ekranlar daha ince bundan.bu ne . tüplü tv gibi
Cevapla
güzelmiş gerçekten.bir fizyoterapist olarak onaylıyor vede destekliyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.