ZTE'nin yeni modemi internet sorunun tamamen ortadan kaldırıyor

ZTE'nin yeni taşınabilir WiFi cihazı U10S Pro, pembe rengi ve 10 saate varan pil ömrüyle dikkat çekiyor, bu cihaz hareket halindeyken bile sürekli bağlantıda kalmak isteyenler için ideal.

ZTE'nin yeni modemi internet sorunun tamamen ortadan kaldırıyor

ZTE, portatif WiFi cihazı olan U10S Pro'nun yeni bir renk seçeneğiyle bahar esintilerini taşıyan Yingying Pembe renk versiyonunu piyasaya sürdü. Cihaz, Çin'de 249 yuan (yaklaşık 35$) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Bu cihaz, kullanıcılara hareket halindeyken internet erişimi sağlayan cep boyutunda bir alet olarak öne çıkıyor. Küçük boyutu, taşınabilirliğini ve kullanım kolaylığını artırıyor.

ZTE'nin kendi geliştirdiği ve GCF (Global Certification Forum) tarafından sertifikalanmış V3E yonga setini kullanan U10S Pro, güçlü performans, stabil sinyaller ve hızlı internet hızları vaat ediyor. Çin'in büyük telekomünikasyon şirketleriyle uyumlu bu cihaz, Wi-Fi 6 ağ protokolünü destekleyerek verimli veri transferi sunuyor ve teorik olarak 229Mbps'e kadar hızlara ulaşabiliyor.

ZTE'nin yeni modemi internet sorunun tamamen ortadan kaldırıyor

Yingying Pembe modeli, orijinal U10S Pro 4G Portatif WiFi'nin özelliklerini koruyor. Dairesel bir ekrana sahip olan bu cihaz, kullanıcıya cihazın durumu, veri hızı, trafik kullanımı, bağlı cihazlar gibi bilgileri sunuyor. 108mm x 59.8mm x 18.9mm ölçülerindeki ve sadece 0.12kg ağırlığındaki bu cihaz, taşıması oldukça kolaydır.

U10S Pro'nun dikkat çeken bir başka özelliği ise uzun pil ömrü. 3000mAh kapasiteli çıkarılabilir bir bataryaya sahip olan cihaz, tipik kullanımda 10 saate kadar dayanabiliyor. Bu özelliğiyle iş seyahatleri, yolculuklar, piknikler, açık hava toplantıları veya geçici sergiler ve dış mekan canlı yayınları için ideal bir seçenektir.

Bu portatif WiFi cihazı, aynı anda 32 farklı cihaza bağlantı imkanı sunuyor. Akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, oyun konsolları, televizyonlar ve hoparlörler gibi çeşitli cihazlarla uyumlu olan U10S Pro, nano-SIM kartlarla tak ve çalıştır özelliği sayesinde kullanıcı dostu bir deneyim sağlıyor.