Donanım

ZyXEL'den bambaşka bir sunucu serisi!

Güçlü yönetimi ile birlikte sınıfının en iyi sunucu modeliyle karşı karşıyasınız!

ZyXEL'den bambaşka bir sunucu serisi!

ZyXEL, evlerini çok fonksiyonlu, yüksek performanslı eğlence merkezine dönüştürmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen medya sunucu serisi NSA300'ü tanıttı. Yeni seri, kullanıcıların tek cihazla fotoğraf ve video gibi büyük boyutlu multimedya içeriklerin yanı sıra HD videoları depolamalarını, diledikleri zaman kullanmalarını ve ailenin diğer üyeleri ile eş zamanlı olarak paylaşmalarını sağlıyor.

NSA310/320/325 modellerinden oluşan yeni ZyXEL NSA300 Serisi, yalnızca yüksek performanslı HD streaming sunmakla kalmıyor, aynı zamanda farklı ihtiyaçları karşılamak için yeterli depolama kapasitesi de sunuyor.

1339497542_imgnsa325p01.jpg

Güçlü donanım özellikleri

1.6GHz'lik güçlü çekirdek işlemcisi ve iyi özellikleriyle NSA325 ürünü, HD kalitesindeki görüntülerin tek ya da aynı anda birden fazla farklı ekranda gösteriminde iyi performans vadediyor.

Mobil Bulut ile uzaktan yönetim

İyi bir streaming yeteneğine ek olarak, NSA325'de bulunan zMedia özelliği, mobil kullanıcılar için tasarlanan bir 'Mobil Bulut' olarak çalışıyor. Mobil uygulama ile birlikte kullanılan bu özellik, akıllı telefon aracılığıyla cihaz konfigürasyonu, dosya oynatma ve indirme gibi işlemlerin uzaktan yönetilebilmesini sağlıyor. (Basın Bülteni.)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.