Donanım

Zyxel’in yeni router’ları MWC 2019'da tanıtıldı!

Mobil Dünya Kongresi (MWC 2019) 2019’da Zyxel, LTE serisi yeni router’ları ve bina içi çözümleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Zyxel’in yeni router’ları MWC 2019'da tanıtıldı!

Ağ teknolojileri alanında iş yapan Zyxel, 25 -28 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2019’da LTE serisi yeni router (yönlendirici), repeater (tekrarlayıcı) ve hub çözümlerini sergiledi.

Zyxel’in yeni router’ları MWC 2019'da tanıtıldı!

En son teknolojilerin tüketici ile buluştuğu fuar kapsamında, Zyxel’in yeni ürün ve çözümleri teknoloji severler ile buluştu. Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olarak kabul edilen Mobil Dünya Kongresi’nde öne çıkan Zyxel’in yeni router'ları; LTE 5398, LTE 7690 ve LTE 7490, gibabit seviyesinde yüksek bant internet erişimi imkanı sunuyor.

LTE 7490, hem köprü hem de yönlendirici işlevli sunan esnek bir ürün olması nedeniyle işletmelere yönetim kolaylığı avantajı sağlıyor. Ultra yüksek sinyal kalitesi ve maksimum performans vaat eden ürün, zorlu dış ortamlar için özel olarak tasarlanmış. Banliyö alanları, halka açık yerler, evler ve ofisler için uygun olan router’ın, zorlu dış ortamlarda da etkin bir şekilde çalışan gömülü anteni bulunuyor.

LTE 7490’ın dış mekan dostu tasarımı, istenilen sinyal gücünün elde edilmesinin zor olduğu, görüş açısı sınırlı koşullarda çalışmayı mümkün kılıyor. Özelikle petrol tesisleri, yüksek derece sıcaklıkta faaliyet gösteren fabrikalar, toz ve titreşime maruz üretim merkezlerinde kullanılan router’ların tüm bu zorlu şartlara uyumlu olması gerekiyor.

Zyxel’in dış mekan LTE serisi router’ları, -40 C derece gibi aşırı soğuk ve +80 derece gibi çok sıcak ortamlarda bile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Ürünün telsiz arayüzü sayesinde güncellemeler mekan bağımsız her yerden kolaylıkla yapılabilir. İlk kez Mobil Dünya Kongresi’nde sergilen Zyxel’in yeni 5 G router’larının Haziran ayından sonra pazara sunulması hedefleniyor.

Bu yıl 25-28 Şubat tarihleri arasında İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenecek MWC 2019 etkinliğini yerinde takip edeceğiz. En güncel haber, video ve içerikler için MWC 2019 sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.