Eğitim

İmamoğlu müjdeledi! İstanbul'da öğrencilere bedava tablet dağıtılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu müjdeyi patlattı. İmamoğlu, İstanbul'da öğrencilere bedava tablet dağıtmaya hazırlanıyor.

İmamoğlu müjdeledi! İstanbul'da öğrencilere bedava tablet dağıtılacak!

Koronavirüs pandemisinden sonra okullarda uzaktan eğitim modeline geçiş yapılmıştı. Ancak her ailede eşit şartlarda imkan olmadığı için bazı öğrenciler uzaktan eğitimden mahrum kalmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün müjdeli haberi verdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu; İstanbul'da tam 40.000 öğrenciye ücretsiz olarak tablet dağıtacağını açıkladı. YouTube üzerinden yaptığı canlı yayın ile bu müjdeyi veren İmamoğlu'nun dağıtacağı bu tabletlerin arkasında İBB logosu yer alacak. Android tabanlı tablet dağıtacak olan İmamoğlu'nun bu tabletleri gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere dağıtacağının altı çiziliyor.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
CHP kimliğim bu gün eve geldi artık çok rahatım. Üyelik bedeli olarak iki yüz TL ödedim.
Cevapla
hehe
kesin öyledir hıhı
Cevapla
Yusuf
kardeşlerim var ve evde 2 tane telefon var malesef biri giremiyor canlı yayına bir tablet lzm ama durumumuz olmadığı için alamıyoruz.
Cevapla
Umut
Pandemi öncesinde dağıtırsa bir anlamı olurdu. Şimdi sadece oyun için işe yarar. Hesapsız iş.
Cevapla
💎G@kko💎
Abem iphone alın kafanız rahat olsun da haçan iphone candır.Not:Taklitlerimden sakının orjinalin gakkuk benim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.