Amazfit Helio akıllı yüzük indirimlerle piyasaya sürüldü

Amazfit, yeni akıllı yüzüğü Helio'yu sundu. Lansmanla birlikte, amiral gemisi akıllı saatlerinde de çeşitli indirimler sunuluyor.

Amazfit Helio akıllı yüzük indirimlerle piyasaya sürüldü

Amazfit, Helio akıllı yüzüğünü ABD'de tanıttı. Helio, Amazfit'in ABD pazarındaki ilk akıllı yüzük ürünü olarak dikkat çekiyor. Bu yeni ürünle birlikte Amazfit'in amiral gemisi akıllı saat modelleri de cazip indirimlerle sunuluyor.

Helio akıllı yüzük, sporcular için özel olarak tasarlanmış ve şampiyonlar için üretildiği belirtiliyor. Cilt dostu titanyum alaşımından üretilen yüzük, 10 ATM suya dayanıklılık özelliğiyle geliyor. Kullanıcıların dinlenme aralarını en verimli şekilde değerlendirmelerine yardımcı olan bu yüzük, dinlenme ve antrenman arasındaki tüm aktiviteleri Zepp uygulaması aracılığıyla izleyip analiz ediyor.

Amazfit Helio akıllı yüzük, premium bir Amazfit akıllı saat ile birlikte satın alındığında indirimli olarak sunuluyor. Bu indirimden faydalanılabilecek modeller arasında Amazfit Falcon, Cheetah Pro ve T-Rex Ultra bulunuyor. Helio akıllı yüzüğün orijinal fiyatı 299,99 dolar iken, uygun bir Amazfit akıllı saat ile birlikte satın alındığında yüzde 49,9 indirimle sunuluyor. En çok dikkat çeken model ise 499,99 dolar fiyatıyla Amazfit Falcon.

Amazfit Helio akıllı yüzük indirimlerle piyasaya sürüldü - Resim : 1

Amazfit Helio akıllı yüzük indirimlerle piyasaya sürüldü

Amazfit Falcon ile birlikte alınan paket 649,98 dolar, Cheetah Pro ile olan paket 549,98 dolar ve T-Rex Ultra ile alınan paket ise 449,98 dolar fiyatla satışa sunuluyor. Bu indirim, paketlerin tavsiye edilen satış fiyatından yaklaşık 150$ daha düşük bir fiyata denk geliyor. Ayrıca Amazfit, Zepp Fitness ve Aura hizmetlerine 6 aylık ücretsiz erişim de sunuyor.

Amazfit Helio akıllı yüzüğü ve Amazfit akıllı saatleriyle birlikte paket olarak yalnızca Amazfit'in web sitesinden satın alınabiliyor. Ancak bu indirimlerin ne kadar süreceği hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Helio yüzüğünün global piyasadaki fiyatlandırma ve erişim bilgileri ise şu an için mevcut değil.