1 Eylül güneş tutulması için şok analiz! - Page 1

KENDİNİ MESİH SANAN KONTROLDEN ÇIKACAK
Güneş tutulması sebebiyle özellikle psikosomatik rahatsızlıklar, alerjiler, depresyon, paranoya, şizofreni vb. rahatsızlıklar çok artabilir. Kronik sorunları olanların daha fazla dikkat etmesi gerekiyor. Bu arada toplum içerisinde kendini ermiş, mesih, peygamber zanneden, inançları kullanan ve kitleleri peşinden sürükleyen kişiler de bu tutulma etkileri ile iyice kontrolü kaybedebilir.

1 Eylül güneş tutulması için şok analiz! - Page 2

BU ÜLKELERDEN İZLENECEK
Güneş tutulması ülkemizden izlenemeyecek. Dünya üzerinde Batı Avustralya, Afrika, Madagaskar, Yemen, Suudi Arabistan bölgelerinden gözlemlenebilecek. Güneş tutulması yeniayın enerjisini kat kat arttırırken, önümüzdeki altı ayı şekillendirecek etkiler ortaya çıkaracak. Özellikle önümüzdeki üç aylık dönem çok etkili olabilir. Güneş tutulması enerjileri kaderseldir ve yaşamımızda bazı kapıları kapatırken yeni kapıları da açar.

1 Eylül güneş tutulması için şok analiz! - Page 3

HUZURSUZ BİR SÜREÇ
Hem ruhsal hem bedensel olarak huzursuz ve rahatsız olabileceğimiz bir süreçteyiz. Bir yandan yenilikler ve değişimler yapmak isterken bir yandan da kısıtlayıcı, sınırlayıcı, aldatıcı koşullar altında olabiliriz. Kendimizi karışık duygular altında kaybolmuş hissedebilir, bir kaos ortamında bulabiliriz.

1 Eylül güneş tutulması için şok analiz! - Page 4

GEÇMİŞİ SORGULAYACAĞIZ
Zihnimiz çok sorgulayıcı ve çoğunlukla geçmişle meşgul olacak gibi görünüyor. Çok sayıda düşünce, bizi etkileyebilecek çok sayıda bilgi ve fikir paylaşımı, haber trafiği altında olabiliriz. Gerçekler ve hayaller arasında gidip gelmeler ya da aşırı temkinli ve korkak tavırlarla fırsatları kaçırmak sözkonusu olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.