1 milyon dolarlık kemer! - Page 1

Dünya Boks Konsülü Başkanı Mauricio Sulaiman'ın katılımı ile Mexico City'de tanıtılan kemerin içerdiği altın ve pırlanta işlemeler ile 1 milyon dolardan fazla bir paraya mal olduğu belirtildi.

1 milyon dolarlık kemer! - Page 2

Floyd Mayweather-Manny Pacquiao maçının galibinin sahip olacağı "yeşil kemer"i bu kadar değerli yapan yalnızca üzerindeki değerli taşlar ve işlemeler değil. Söz konusu kemerde aynı zamanda, tüm zamanların en iyi boksörü kabul edilen Muhammed Ali'nin de resmi bulunuyor.

1 milyon dolarlık kemer! - Page 3

Meksikalı bir ustanın elinden çıkan bu özel kemer için Dünya Boks Konsülü'nde yapılan açıklamada "Bu seçkin sanateseri, şimdiden Dünya boks tarihini onurlandıran eşsiz müsabaka için Dünya Boks Konsülü tarafından özel olarakhazırlanmıştır" ifadelerini kullanıldı.

1 milyon dolarlık kemer! - Page 4

Floyd Mayweather ile Manny Pacquiao'yu karşı karşıya getirecek olan tarihin en pahalı boks maçının ödülü 250 bin dolar. Bahsi geçen para ödülünün yüzde 60'ını Floyd Mayweather, yüzde 40'ını ise Manny Pacquiao alacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.