Yakışıklı, bakımlı, güzel sözleri dilinden eksik etmeyen, size tapan gibi görünen bir erkek mi arıyorsunuz? Eğer yılışık olmaları, gözlerinin radar gibi sürekli etrafı taraması, sevişme dışındaki faaliyetlerinin çok düşük olması sizin için fark etmiyorsa sizin ilacınız İtalyan erkekleri. Son derece bakımlı, ağzı iyi laf yapan, sizinle romantik dakikalar geçirebilen ama hayatında sadece size yer vermeyen, ailesine düşkün, ses şiddeti daima yüksek erkeklerdir bunlar. Kadınlar İtalyan erkeğinden çok fazla şey beklediği için hayal kırıklığı yaratma ihtimalleri çok yüksektir. Mesela bulutların üzerinde gezeceğim, orgazmın dibine vuracağım derken 3 dakikada, ne olduğunu anlamadan yatakta yatıyor bulabilirsiniz kendinizi. Yani bu erkeklerin en büyük handikapı ünlerinin kendilerini çoktan aşmış olmasıdır. Denk gelirseniz iyi sevişenleri vardır, vücutları güzel, ciltleri sizden bakımlıdır. Sevgili olma puanları 7/10.

İçine kapanık, gizemli, boş konuşmayı sevmeyen, trendleri takip eden, çok okuyan, çok izleyen, bakımlı, konuşmanın insan üzerindeki etkisini iyi bilen, "bu gece sarılıp uyuyalım sadece" deme potansiyeli yüksek erkek arıyorsanız, buldunuz, Fransız erkeği tam size göre. Son derece nazik, düşünceli, siz konuşurken can kulağı ile dinleyen ama biraz ukala, kendini beğenmiş ve zor beğenen bir tiptir. French kiss'ten de anlaşılacağı üzere iyi öpüşürler, dillerini bu anlamda da iyi kullanırlar. Garip bir şekilde utangaç ve çekingendirler, ama sizi eğlendirmesini, güldürmesini iyi bilirler. Cana yakın, sevecen bir yapıdadırlar. Tam anlamıyla bir aşk erkeğidir Fransız erkeği ama maalesef bir seks erkeği değildir. Yatakta çok şey beklemiyorsanız, bir şişe şarap ve güzel sözler bana yeter diyorsanız siz Fransız erkeği ile takılmalısınız. Sevgili olma puanları 6.5/10.

Tüysüz, sarı, yapılı, beyaz güzel gülümseyen, bembeyaz dişlere sahip, sizi sımsıkı saracak bir erkek istiyorsanız İskandinav erkeklerinden şaşmayacaksınız. Son derece eşitlikçi erkeklerdir öyle ki yediğiniz yemeğin hesabını ortak ödersiniz, sizi evinize bırakmazlar, gezmeye giderseniz benzin parasını ortak karşılarsınız. Evliliğe çok sıcak bakmazlar, macera düşkünü, yeni yerler görme, yeni insanlar tanıma meraklısı, başına buyruk, özgür adamlardır. Atalarının Viking olması sizi büyük beklentilere sokmasın çünkü kızlarının aksine İskandinav erkekleri berbat sevişir, yani sözün kısası İskandinav erkekleri sevgili olarak tercih edilmemesi gereken tipler. Ha çok iyisini buldunuz orasını bilemem. Sevgili olma puanları 5/10.

Disiplinli, dakik, katı, kuralcı, tutucu, değişikliklere kapalı, bira aşığı, yapılı, beyaz tenli, kafası çalışan erkeklerdir. Birine bağlanmaktan en çok korkan erkek tipidir ama size güvenirse ve bağlanırsa güzel bir ilişki yaşatır. Ukaladır, kabadır, utanmazdır ve iyi sevişir. Ancak yataktaki halleri rahatsız edici olabilir çünkü farklılığı sever. Yalnız yaşamayı severler bu yüzden hayatına dahil olmanız zaman alabilir ve bu yüzden tutumludurlar ki bu çoğunlukla cimri oldukları şeklinde yorumlanır. Ev işlerini yapar, ütüsüne kadar ilgilenir, çalışkandır, hayatın müşterek olduğunun farkındadırlar. Özgürlükçüdürler, çocuk yetiştirmede büyük yardımcıdırlar. Yaş ilerledikçe bira göbekleri olduğu doğrudur. Öz bakımına düşkün, utangaç, monoton tiplerdir. Sevgili olma puanları 7.5/10.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.