10 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 1

Underwater


Underwater, William Eubank'ın yönettiği ve Brian Duffield ve Adam Cozad tarafından yazılan 2020 tarihli Amerikan bilim kurgu korku filmidir. Filmin konusuna baktığımızda ise, yıkıcı bir  deprem sonrasında hayatta kalabilmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkmaktan başka seçenekleri kalmayan bir sualtı bilim ekibinin çevresine odaklandığını görüyoruz.

10 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 2

Ajanlar İş Başında


Blue Sky Studios tarafından üretilen ve 20th Century Fox tarafından dağıtılan bir 2019 Amerikan bilgisayar animasyonlu casus komedi filmidir. Dünyaca ünlü ajan Lance Sterling oldukça sevimli olduğu kadar yeteneklidir de. Onun görevi dünyanın güvende olmasını sağlamaktır. Lance’in dostu Walter ise çok zekidir ancak malesef sosyal anlamda çok başarılı değildir. Walter zekası sayesinde Lance’in görevlerde kullandığı bir çok aracı icat eden kişidir. Bu sebeple takım olarak uyumlu çalışmayı öğrenmeleri gerekmektedir.

10 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 3

Cats


Cats, Tom Hooper'ün yönettiği, başrollerini James Corden, Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Jennifer Hudson, Ian McKellen, Taylor Swift, Rebel Wilson ve Francesca Hayward'in paylaştığı, Cats ismindeki Broadway müzikalinden uyarlanan Amerikan müzikal filmidir.


Filmin konusuna baktığımızda; Jellicles adlı bir kedi kabilesinin, bir gece içerisinde yaşamlarını kökünden değiştirecek olaylara dahil olduğunu görmekteyiz. Kediler için bir çeşit cennet olan Heaviside isimli bir yer vardır. Heaviside ise yeniden doğuşu simgeler. Kralın görevi de oraya gidecek olan kediyi seçmektir. Ancak Macavity isimli kötü kedi, kralı kaçıracaktır. Olacakları engellemek de diğer kedilere düşer.

10 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 4

1917


senaryoyu Krysty Wilson-Cairns ile yazan Sam Mendes tarafından yönetilen ve üretilen 2019 destansı bir savaş filmidir. Filmde George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden, Claire Duburcq, Colin Firth ve Benedict Cumberbatch yer almaktadır.


Film, I.Dünya Savaşındaki iki genç asker olan Schofield ve Blake’e odaklanıyor. Gerçekleştirilmesi imkansıza yakın olan bir göreve atanan Britanya askerlerinin görevi ise; düşman bölgesini geçerek, yüzlerce askerin ölümünü engelleyecek bir mesaj iletmek… İki asker zamanla yarışırken; Blake’in kardeşinin hayatı tehlikede olan yüzlerce askerin içinde olması da görevi zorlaştırmaktadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.