15 Kasım haftası vizyona giren filmler! - Page 1

Güzelliğin Portresi
Film, yıllardır babası ile görüşmeyen Nisan'ın başından geçen gizemli olayı konu alıyor. Bir gün aldığı haber ile birlikte yıllar önce kaçtığı babasının evine geri dönen Nisan, anılarını hatırladıkça neden buradan kaçtığını da hatırlamaya başlar. Kendisini ve sevdiklerin korumak adına evde yaşanan gizemli olayları çözmeyi kendine amaç edinen Nisan bakalım bunu başarabilecek midir?

15 Kasım haftası vizyona giren filmler! - Page 2

Asfaltın Kralları
Film, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu almaktadır. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, Bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan sıfırdan bir otomobil yapmalarını ister. Ardından ekip, uzun yıllardır pistlere egemen olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için hızla işe koyulur. Bakalım ekip bu amacına ulaşabilecek mi? İzleyip hep birlikte görelim.

15 Kasım haftası vizyona giren filmler! - Page 3

Lanetli Kardeş
Film, sorunları olan sanatçı Cassie'nin gördüğü cinayet sanrıları ile, bunları resmederek başa çıkmaya çalışmasına odaklanıyor. Fakat resmettiği olaylar gerçekleşmeye başlayınca, Cassie'nin sevdikleri tehlikeye girer. Cinayetleri işleyen ile arasında bir bağ olduğunu anlayan Cassie, bakalım kendini bu durumdan kurtararak aynı zamanda cinayetleri durdurabilecek midir?

15 Kasım haftası vizyona giren filmler! - Page 4

Söz Vermiştin
Film, sosyal medya aracılığı ile yolları yeniden kesişen Nesim ve Lilyan'ın hikayesine odaklanıyor. Müzik yapımcısı olan Nedim'in hayatı, bir gün sosyal medya üzerinden eski okul arkadaşına rastlaması ile farklı bir hal alır. Bu tesadüf, Lilyan ile Nesim'in arasında kısa sürede büyük bir aşkın oluşmasına vesile olmuştur.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.