175’inci kuruluş yıldönümünde bedava internet müjdesi - Page 1

KAMPANYADAN KİMLER FAYDAlANABİLİR?
Kampanyadan bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.

Aktif TTNET internet aboneliği olan veya son 12 ay içerisinde TTNET İnternet aboneliğini iptal ettirmiş olan aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

İnternet bağlantısının yapılacağı adreste aktif bir internet aboneliği varsa veya son 3 ay içerisinde iptal edilmiş bir internet aboneliği varsa kampanyadan yararlanılamaz.

175’inci kuruluş yıldönümünde bedava internet müjdesi - Page 2

GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?
- TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
- Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
- T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

175’inci kuruluş yıldönümünde bedava internet müjdesi - Page 3

SEÇİLEN TARİFE DAHA SONRA DEĞİŞTİRİLEBİLİR Mİ?
Abone, Akıllı Kota 4 GB Paketi ile kampanyaya giriş yapacak olup, kampanya süresince, kampanya kapsamında geçişe açık olan paketlere geçiş yapabilecektir. Paket değişikliği yapılması durumunda, Akıllı Kota 4 GB paketine dönüş yapılamayacaktır.
Abonelerin ilk 24 ay süresince Akıllı Kota 4 GB paketinde kalmaları durumunda herhangi bir surette Cayma Bedeli hesaplanmayacak, paket değişikliği halinde ise Cayma Bedeli düzenlemeleri uygulanacaktır.
Abonelerin 24 ay içinde paket değişikliği yapması halinde, kampanya süresi sonunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

175’inci kuruluş yıldönümünde bedava internet müjdesi - Page 4

LİMİT AŞIM ÜCRETİ ÖDENECEK Mİ?
Kampanya kapsamında Akıllı Kota 4 GB paketi kotasında duran özelliğe sahip olup, veri kullanımı 4 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak duracaktır ve bu pakette İnternet kullanımının durdurulması durumunda, ek kota satışı yapılmayacaktır. Kampanya dahilindeki üst paketlere geçiş yapılabilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.