200 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Şubat 2022 - Page 1

Arzu edilen, aile dostu bir SUV almak için büyük bir bütçeye ihtiyacınız yok. Bu içeriğimizde, 200 Bin TL'den daha düşük bir fiyata satın alabileceğiniz en iyi ikinci el SUV araçları sizler için bir araya getirdik.


Bir SUV'un trend olan pratikliğini beğeniyorsunuz ama büyük bir harcama yapamıyor musunuz? Endişelenmeyin, şaşırtıcı derecede makul fiyatlara seçilebilecek çok sayıda ikinci el SUV araç mevcut, üstelik ikinci el araç değerlerinde yaşanan son artışa rağmen!

200 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Şubat 2022 - Page 2

Burada, tamamının yaklaşık 200 Bin TL'lik üst fiyat limitine sahip olduğu, birçok kişinin isteğine ve bütçesine uygun aracı bulabileceğini düşündüğümüz, farklı boyutlarda ondan fazla SUV seçtik.


Gereksinimlerinize bağlı olarak hem büyük hem de küçük SUV'ler arasından seçim yapabilirsiniz, ancak boyutları ne olursa olsun, tüm bu araçların geniş ve çok yönlü bir iç mekan ve rahatlatıcı bir sürüş de dahil olmak üzere paylaştığı birçok ortak nitelik mevcut. Dilerseniz sözü hiç uzatmadan 2022 yılında, en iyi orta ölçekli performansa sahip SUV araçların hangileri olduklarına gelin birlikte göz atalım.


Not: Tahmin edeceğiniz üzere listemizde yer alan bazı modellerin boya ve hasar kayıtlarının bulunduğunu ayrıca belirtelim.


İşte 150 ilâ 200 Bin TL fiyat aralığında alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar!


200 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Şubat 2022 - Page 3

Mercedes - Benz Seri ML Model 270 CDI


2003 Yakıt Dizel Vites Yarı Otomatik


Fiyat: 221.000 TL

200 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar! - Şubat 2022 - Page 4

Toyota Seri RAV4 Model 2.0


2003 Yakıt Benzin & LPG Vites Otomatik


Fiyat: 184.000 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.