Döviz kurundaki artışın da etkisi ile, son zamanlarda gerçekleşen fiyat artışlarına karşı bütçelerimizde tasarrufa gittiğimiz bu günlerde eğer yeni bir telefona ihtiyacınız varsa, bütçe dostu akıllı telefon modellerine yer verdiğimiz listemize göz atmanızda fayda olabilir.


Listemizde yer verdiğimiz telefonlar, insanların yeni bir amiral gemisi telefona sahip olmak için neden oldukça yüksek miktarlar harcadıklarını merak etmenize neden olabilir!

Fiyat/Performans ürünü olarak nitelendirebileceğimiz telefon modellerini seçerken, yalnızca 2020 çıkış yılı ve üzeri telefon modellerini dikkate aldığımızı ayrıca belirtelim. Ayrıca listemizde yalnızca 2000 ila 2500 TL fiyat aralığındaki telefon modelleri yer alıyor.


Android 12 Go Edition, ucuz telefonları daha hızlı ve daha verimli hale getirecek. Bu nedenle listemizde yer alan modellerden birini seçecek olursanız işletim sistemi olarak Android 11 versiyonuna sahip bir model seçmenizde fayda olabilir. Bu sayede Android 12 Go Edition sürümüne sahip olma ihtimalinizi de güçlendirmiş olursunuz.


Şimdi de listemizde yer alan 2000 - 2500 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefon modellerinin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

realme C25


Fiyat: 2.488,22 TL

realme C25


Ekran Boyutu:
6.5 İnç
 
Dahili Depolama:
64 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
6000 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.