Güncel

2012 yılının en iyi Uzay fotoğrafları

National Geographic dergisi, 2012 yılının en iyi "Uzay" fotoğraflarını seçti.

2012 yılının en iyi Uzay fotoğrafları

National Geographic, dünyanın en eski ve en çok takip edilen dergilerden biri. Bir çok araştırmaya imza atat dergi şimdi de, 2012 yılının en iyi uzay fotoğraflarını belirledi.

National Geographic editörleri tarafından özel olarak 2012 yılı içerisinde uzay ortamında çekilen fotoğraflardan, en iyileri seçildi.

Seçilen fotoğraflarda Mars'ta çekilen şaşırtıcı görüntülerden büyük Nebulalara, güneş patlamalarından uluslararası uzay istasyonuna kadar bir çok uzay harikası görüntüyü aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Ve yarattiklarinin ucu bucağı olmaz. Uzay sonsuz isikyili genişliğe sahip gibi. Hatta bizim gördüğümüz uzay bir karadeligin içi olabilir dış uzayda daha muazzam bir uzay olabilir. Sonsuz uzaydan sonra bu sonsuz uzaydan sonsuz kere daha büyük bir sonsuz uzay. Ne olduğunu ne kadar büyük olduğunu inşallah Efendimiz ile sohbet ederken öğreneceğiz
Cevapla
Salih
ALLAH dilediği bir şeye ol der oda hemen oluverir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.