Gimp 3.0
Gimp için 2012 son şans, çünkü program batmak ile batmamak arasında... Pahalı Photoshop'u tercih etmek istemeyenler için güzel bir alternatif.

Dropbox
Dropbox, yani "her şey için bir sunucu": Dropbox ile internette 2GB'a kadar veri depolanabiliyor. Ufak bir hareketle bilgilerinizi depoloyabilir ve farklı bilgisayarlardan erişebilirsiniz.

Son güncelleme ilk Dropbox'un istikrar ve güvenliğini yükseltti. Bir sonraki sürümde de tahminen aynı şey olacak. Şayet yayınlanma döngüsü muhafaza edilebilirse, Şubatta Dropbox 1.2.51 için sevinebiliriz.

Free Video to MP3 Converter
"Free Video to MP3 Converter" ile her videodan müziği ayıklayabilir ve MP3 olarak kaydedebilirsiniz. Ücretsiz program MPG, MP4, WMV, ASF, MOV, QT, 3GP, 3G2, SWF ve FLV formatları destekliyor.

İyi haber: İlk olarak Ocakta Free Video to MP3 Converter'ın DVDVideoSoft 5.0.4 sürümü yayımlandı. Bir kaç düzeltme ve yeni ilave edilen formatlar dışında çok fark yoktu. Biz, yayınlanacak yeni sürüm için kalite ayarlamasında ince ayar imkanları gibi yenilikler istiyor ve bekliyoruz.

Internet Explorer 10
Microsoft, Internet Explorer 10 ile Chrome ve Firefox gibi 6 haftada bir yeni sürüm çıkartan tarayıcıların haklı olup olmadığını gösterecek. Başka bir deyişle, sık güncellemenin ne kadar gerekli olup olmadığını anlamamızı sağlayacak.

M0icrosoft hız için çaba sarfediyor ve HTML 5'i, donanım hızını ve CSS3'i en üst seviyeye getirmeye çalışıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.