Güncel

2012'nin en çok tıklanan teknolojioku haberleri!

Sizler için 2012 yılında en çok tıklanan teknolojioku haberlerinin listesini hazırladık.


Teknoloji dünyasında 2012 yılı oldukça renkli geçti. Birçok önemli olayların sahne aldığı 2012 teknoloji endüstrisi için fazlaca çalkantılı bir yıl oldu.  Biz de sizlere 2012 yılında sitemizde her ay için en çok okunan haberlerin yer aldığı listeyi hazırladık.

Teknolojioku editörü olarak teknoloji haberleri ile sizlerle bir yıl geçirdim sizlerle beraber hem yazdım hem okudum hem de öğrendim.  Peki bir yıl boyunca Teknolojioku.com'da en çok hangi haberler tıklandı ve okundu?

Sizler için sitemizde her geçen ayın en çok ilgi görerek tıklanan haberlerinin listesini yayınlıyoruz. Bakalım 2012'de teknolojide en çok hangi haberler merak uyandırmış.OCAK 2012 - Telefonunuzda bulunması gereken Mobil Uygulamalar

Ocak aynında en çok Android işletim sistemi için en iyi mobil uygulamalar ilgi görmüş. Android'in bugünkü başarısı göz önüne alındığında o günlerde gösterilen bu ilgi çokta şaşırtıcı olmasa gerek.ŞUBAT 2012 -  Empires Allies 750 nükleer bomba!

Bu haber belki bir oyun için en büyük ilgiyi gördü diyebiliriz.

Empires Allies'te düşmanınızı yenmekte zorlanıyor musunuz? İşte size düşmanınızı yok edecek nükleer bombalar! Başlığı altında yayınlanan haberimiz Şubat ayının en çok ilgi gören haberi oldu.MART 2012 - Google Play Store 3.4.6 yayınlandı - APK İndir (Kurulum-Anlatım)

Android'e yoğun ilgi olması Google'ın marketi içinde bu ilgiye neden oldu. Android uygulamalarını rahatlıkla indirmek isteyen kullanıcılar Google Play sürümlerinin de en iyilerini kurmak için uğraştı. Bu ilgi haberlere de yansıdı ve teknolojioku'da Mart ayının en çok okunan haberi oldu.NİSAN 2012 - Zaman Tüneli'nden çıkış yöntemi

Facebook'un tasarımını değişip Zaman Tüneli adını verdiği tasarıma geçmesi büyük tepkiye enden olmuştu. Bu uygulamayı hiçbir kullanıcı beğenmedi. Zaman Tüneli'nden çıkmak isteyen Facebook kullanıcıları önlerine gelen her yöntemi denediler. Bizde onlara tamamen çıkamasalar da eski görünümde görebilmeleri için bir seçenek verdik. Bu seçenek oldukça büyük ilgi gördü ve Nisan ayının en çok tıklanan haberi oldu.


MAYIS 2012 - Samsung Galaxy S 3'ün Türkiye fiyatı belli oldu!

Samsung'un piyasaya sürülmesi ile birlikte akıllı telefon kullanıcıları oldukça heyecanlı günler geçirdi. Çünkü dünyanın en akıllı ve en yüksek teknik özelliklere sahip cihazı üretilmişti. Bu heyecan Türkiye içinde geçerliydi ve Samsung Galaxy S3'ün Türkiye fiyatı çok merak ediliyordu. Durum böyle olunca bu haber Mayıs ayının en çok merak edilen ve tıklanan haberi oldu.HAZİRAN 2012 - Yılın en iyi, ücretsiz 25 online oyunu!

Akıllı telefonların internette gezinmek oyun oynamak gibi birçok işlevi bir arada yapabilmesiyle oyunlara olan ilgide oldukça arttı. Uygulama ve oyun indirmek istemeyen kullanıcılar oyunları online olarak oynamak istediler ve bunun içinde en iyi seçenekleri aradılar. Haziran ayının en çok okunan haberi de online oyunlar oldu.TEMMUZ 2012 - Samsung Galaxy S III'ün 10 eksik yanı!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3'ün piyasaya sürülüp birçok kişi tarafından alınmasıyla beraber bu cihazın özellikleri, artıları ve eksileri oldukça merak konu oldu. Son zamanların en iyi telefonu olarak görülen ve satış rekorları kıran bu cihazın eksik yanlarının haberi de Temmuz ayının en çok ilgi gören haberi oldu.AĞUSTOS 2012 -  Galaxy S3'ün bilinmesi gereken özellikleri!

Evet yine Galaxy s3! Dünyanın en iyi akıllı telefonu piyasaya sürülür de bir ayda gündemden düşer mi? Elbette hayır! Galaxy S3'ün eksik yanları merak edildiği gibi bilinmesi gereken özellikleri de merak edildi ve Galaxy S3'ün bilinmesi gereken özellikleri Ağustos ayının en çok merak edilen haberi oldu.EYLÜL 2012 – WhatsApp Nedir? Nasıl kullanılır? -İnceleme (ücretsiz sohbet)

Ücretsiz mesajlaşma uygulaması Whatsapp, mevcut telefonunuz internet bağlantısı sayesinde ücretsiz olarak mesajlaşmasını sağlıyor. Uygulama sayesinde sadece ses kaydı değil, aynı zamanda fotoğraf, video, ses kaydı, konum bildiri yapabiliyorsunuz. Bu uygulamanın ücretsiz olması kullanıcılar için oldukça ilgi çekiciydi ve bu uygulamanın haberi de Eylül ayının en çok merak edilen haberi oldu.EKİM 2012 - En iyi 22 Android'li akıllı telefon!

Android'e olan ilginin artmasıyla Android ile ilgili haberlerin hepsi merak konusu oldu. Kullanıcının Android'li telefon merakı da bir hayli fazlaydı. En iyi Android telefonları almayı düşünen okuyucularımız, en iyi Android telefonların bulunduğu haberimize Ekim ayında büyük ilgi gösterdi.KASIM 2012 - Dört inç ekranlı en iyi 10 akıllı telefon!

Son model akıllı telefonların piyasaya sürülmesi ile birlikte bu telefonlarda seçim özellikten çok tasarıma doğru yöneldi. Boyutlarda oldukça seçici olan kullanıcılar en çok 4 inç akıllı telefonlarla ilgileniyorlardı. Bunun için dört inç en iyi akıllı telefon modelleri haberimiz Kasım ayının en çok okunan haberi oldu.ARALIK 2012 - 2012'nin en iyi akıllı telefonları - İnceleme!

Samsung, Apple, Google, Nokia, LG, Sony, HTC derken birçok firma yüksek teknolojide akıllı telefonlarını 2012'de piyasaya sürdü. Kullanıcılar bu kadar seçenekten sonra hangi akıllı telefonu alacağını şaşırdı. Bizde onlara yardımcı olmak amacıyla en iyi akıllı telefonların incelemesinin olduğu haberimizi sunduk. Henüz ay bitmedi eğer bir sürpriz olmazsa en çok okunan hbaerimiz aşağıda linkini paylaştığımız haber.

Yorumlar
Misafir
genelde oyun ve mobil ağırlıklı sanki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.