2012'nin kaçırılmaması gereken download'ları - Page 1

OCAK: UndoClose
Çoğu program, [CTRL] + [Z] kısa yol tuşlarına basıldığında kullanıcının gerçekleştirdiği son eylemi geri alır. UndoClose bu geri alma işlemini, kullanıcının yanlışlıkla kapattığı programları geri çağırmasını sağlayacak şekilde geliştiriyor. [CTRL] + [SHIFT] + [A] kısa yol tuşlarını kullanarak en son kullanılan programın tekrar açılmasını sağlıyor.

2012'nin kaçırılmaması gereken download'ları - Page 2

ŞUBAT: VLC Media Player 2
Çok uzun sürdü ama VLC Media Player'ın ikinci sürümü Şubat ayında kullanıma sunuldu. Yeni özellikler arasında Blu-ray desteği, Mac OS X için gözden geçirilmiş arabirim ve optimize edilmiş önbellek ayarları bulunuyor.

2012'nin kaçırılmaması gereken download'ları - Page 3

ŞUBAT: Audacity 2
Audacity 2, geliştirilmiş kullanıcı arabirimi ve çok kanallı kayıt bulunuyor. Ayrıca, ses dosyalarının frekans dağılımını değiştirebilmek gibi profesyonel özellikler de sunuluyor.

2012'nin kaçırılmaması gereken download'ları - Page 4

ŞUBAT: Zorin OS
Linux'u denemek isteyip Windows'dan bu kadar farklı göründüğü için ürkenlerin imdadına Zorin OS yetişiyor. Ubuntu tabanlı işletim sistem, kullanım açısında Windows'a çok benziyor. Ayrıca internet gezgini, media player, email ve multi-messenger yüklü olduğundan bütün gece oturup program yüklemeniz de gerekmiyor. Eksiksiz ofis uygulaması LibreOffice ve GIMP de kullanıma hazır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.