ROBOT LEGO
Oyuncak devi Lego'nun parçaları bundan böyle Apple firmasının ürettiği cihazların emrine amade. Firmanın 350 dolar değerindeki robot seti Mindstorms EV3 artık iPhone, iPad ve iPod üzerinden de komut alabilecek.

4 KİŞİLİK TABLET
Lenovo'nun geliştirdiği IdeaCentre Yatay Tablet PC, aynı anda 4 kişinin de kullanabileceği ilk bilgisayar unvanını aldı. Aynı anda 10 parmağın dokunuşunu algılayabilen ekranın genişliği 68.58 santim, diğer bir deyişle 8 iPad büyüklüğünde.

ALTIN MACBOOK
Kişisel teknoloji ürünlerini modifiye eden Computer Choppers firmasının son ürünü 24 ayar altın MacBook Pro. Apple logosu elmaslarla bezeli ürünün fiyatı ise 30 bin dolar

ÇİÇEK ÖLÇER
Parrot firmasının üretiği "Flower Power" adlı cihaz toprağın içine saplanıyor. Nem ve ısıyı ölçen cihaz size çiçeğinizi ne zaman sulamanız ya da hangi sıcaklıkta muhafaza etmeniz gerektiği konusunda tablet bilgisayarınıza uyarı gönderiyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.